گوناگون

توضیحات دبیر درباره درخواست ها برای مجوز واردات خودرو

توضیحات دبیر درباره درخواست ها برای مجوز واردات خودرو

سومین پایگاه قهرمانی کشتی در استان تهران افتتاح شد.

به گزارش پارسینه و به نقل از ایسنا؛ علیرضا دبیر در حاشیه افتتاح سومین پایگاه قهرمانی کشتی تهران به نام شهیدان خدمت در منطقه خاوران تهران، درباره نامه به رییس جمهور برای دریافت مجوز واردات خودرو برای ۲۱ کشتی‌گیر و مربی، اظهار کرد: اکثر فدراسیون‌ها دارند اسم می‌دهند. دیوان عدالت اداری بحث تبعیض را مطرح کرده بود، یعنی همه رشته‌ها باید باشند. روی همین حساب، کشتی ورزش اول ایران است و ما نیز ۲۱ قهرمان جهان و المپیک را معرفی کردیم.

رییس فدراسیون کشتی با اشاره به بازسازی و افتتاح خانه‌های کشتی در تهران، خاطرنشان کرد: جمعیت کشتی را از ۳۰ هزار نفر به ۴۰۰ هزار نفر رساندیم و برای اینکه این جمعیت باز هم افزایش پیدا کند، باید پایگاه‌های قهرمانی کشتی در تهران زیاد شود. در مرحله نخست ۵ سالن از شهرداری گرفتیم و قرار است در مرحله دوم نیز ۱۰ سالن کشتی از شهرداری تهران بگیریم.

وی تصریح کرد: ما این سالن‌ها را در محلات کم‌برخوردار می‌گیریم چرا که کشتی در این محلات جواب می‌دهد. امیدوارم این اتفاق الگوی همه کشور شود. هیات‌های کشتی ما نیز این بحث را دنبال می‌کنند. بابت هر معتاد، شهرداری‌ها ۲۵۰هزار تومان هزینه می‌کنند. یک چهارم این پول را خرج ورزش کنند اتفاقی نمی‌افتد و خانواده‌ها نیز از هم نمی‌پاشند. ما با کشتی آسیب‌های اجتماعی را پایین می‌آوریم و اوقات فراغت نوجوانان و جوانان را پر می‌کنیم. کشتی ورزش اول مملکت است و در این محلات جواب می‌دهد.

 

ارسال نظر

 • علی

  ملت توی مشکلات دارن جون میدن بعد شما دنبال واردات ماشین های لوکس هستین.

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار