گوناگون

یحیی برای انتقال این ستاره به پرسپولیس موافقت می کند؟

یحیی برای انتقال این ستاره به پرسپولیس موافقت می کند؟

جدا از اینکه کاوه رضایی، احسان پهلوان و هادی محمدی قراردادشان به جای اصلاح طی توافقی دوطرفه فسخ خواهد شد، احتمال جدایی عیسی آل‌کثیر از جمع طلایی‌پوشان هم زیاد است.

به گزارش همشهری آنلاین باشگاه سپاهان برای نیم‌فصل دوم قصد حفظ برخی از بازیکنان خود را ندارد و به دنبال این است که با جذب حداقل دو بازیکن خارجی باکیفیت شانس برتری مقابل الهلال را داشته باشد.

در این میان باخبر شدیم جدا از اینکه کاوه رضایی، احسان پهلوان و هادی محمدی قراردادشان به جای اصلاح طی توافقی دوطرفه فسخ خواهد شد، احتمال جدایی عیسی آل‌کثیر از جمع طلایی‌پوشان هم زیاد است. اول اینکه قرارداد مالی این بازیکن هم سنگین بوده و بخش عمده‌ای از آن به فصل بعد موکول شده که مورد رضایت مدیران باشگاه سپاهان نیست. دوم اینکه مورایس چندان از عملکرد عیسی در نیم‌فصل رضایت نداشته و ترجیح می‌دهد بازیکنی با خصوصیات متفاوت‌تری را در پست او داشته باشد.

در حال حاضر باشگاه تراکتور سخت خواهان جذب آل‌کثیر است، در حالی که او خودش تمایل دارد به پرسپولیس برگردد. اگر یحیی گل‌محمدی موافق بازگشت او باشد رضا درویش برای جذبش اقدام خواهد کرد، در غیر این صورت او راهی تراکتور خواهد شد.

 

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار