گوناگون

مایلی کهن: باشگاهی به اسم گهر نداریم!

پارسینه: سرمربی تیم فوتبال گهر دورود ضمن تقدیر از سرمایه‌گذاری هدایتی در این باشگاه مشکلات مالی را عاملی برای جذب نشدن بازیکنان بزرگ دانست.

در نشست محمد مایلی کهن پس از بازی تیمش برابر تراکتورسازی در نشست خبری درباره این دیدار گفت: من فکر می‌کنم در نیمه اول ما بازی خوبی را از خود به نمایش گذاشتیم و می‌توانستیم حتی به گل برسیم ما آمده بودیم تا در این دیدار جبران هفته قبل را بکنیم و حداقل در شهرمان امتیاز از دست ندهیم.

او در ادامه در پاسخ به انتقادی مبنی بر اینکه آیا قبول دارد که بیش از حد در گهر جوان‌گرایی کرده است گفت: دقیقا منظور شما را نمی‌فهمم.

در همین زمان خبرنگاری به وی گوشزد که با حضور بازیکنان باتجربه تیمش موفق به زدن یک گل شده است و بهتر بود این بازیکنان را از ابتدا بازی می‌داد و مایلی‌کهن در واکنش به این صحبت‌ها گفت: حضور حامدپور، باجلان و امثال آن‌ها شاید از سر مشکلات ما باشد. من اعتقاد دارم باید ممنون هدایتی باشیم چرا که از جیبش هزینه می‌کند ولی این را فراموش نکنید که ما توانی برای جذب بازیکن نداشتیم.

وی ادامه داد: در این رابطه حتی می‌توانید از فردی مثل نیکبخت که قرار بود به تیم ما بیاید صحبت کنید. شما ببینید که رقیبان ما مثل ذوب آهن و آلومینیوم بازیکنانی را توانستند جذب کنند ولی ما حتی این کار را نتوانستیم بکنیم. تیم آلومینیوم ایمون زاید را جذب کرد.ذوب آهن که رقیب ماست حدود یک و نیم میلیارد هزینه کرده است. همین کاظمیانی که به ما گل زد دوست داشت در نیم فصل به گهر بیاید ولی ما پولی نداشتیم که این بازیکن را جذب کنیم. با این حال مشکل ما بازیکن نیست و از بازیکنان راضی‌ام.

وی افزود: ما مشکلات عدیده‌ای داریم. تیم ما اول فصل خوب بسته نشده است. البته من به کار کسی ایراد نمی‌گیرم و شاید آن موقع هم مشکلاتی بوده که تیم خوب بسته نشده است. فقط از تیم فصل قبلی دو بازیکن مانده‌اند و شاکله اصلی تیم رفته‌اند که طبعا باید عده‌ی زیادی از آن بازیکنان حفظ می‌شدند. تیم ما خوب بازی می‌کرد ولی در این بازی مقداری بدشانس بودیم. دو توپ ما به تیر خورد. از نظر قوای جسمانی تحلیل رفتیم چون چهارشنبه با پرسپولیس بازی کردیم که هم نتیجه را واگذار کردیم و هم از نظر روحی روانی خیلی ضربه خوردیم.

در پاسخ به سوال خبرنگار ایسنا که چقدر با توجه به این نتایج به بقای گهر امیدوار هستید گفت: از روز اول هم گفتم شرایط ما سخت است و الان هم می‌گویم که شرایط خیلی سخت شده است. چیزی به نام باشگاه وجود ندارد. آدمی آمده به اسم هدایتی که به او می‌گویند شما اجاره‌دار گهر هستید که این خنده‌دار است. اما باید بگویم چیزی به اسم باشگاه وجود ندارد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  نمای روز

  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار