گوناگون

کمپین هواداران اینتر برای جذب طارمی+تصاویر

کمپین هواداران اینتر برای جذب طارمی+تصاویر

پارسینه: هواداران اینتر میلان پس از حذف این تیم از جام حذفی ایتالیا مدعی شدند که اینزاگی به مهاجمی مثل مهدی طارمی نیاز دارد.

«ما به طارمی در خط حمله اینتر نیاز داریم». این جمله یکی از هواداران اینتر پس از حذف از کوپا بود. تیمی که ۲ بار متوالی قهرمان جام حذفی ایتالیا شده بود، شب گذشته مقابل بلونیا شکست خورد از این رقابت کنار رفت.
نکته مهم در کنار حذف اینتر، مصدومیت لائوتارو مارتینز بود که اینزاگی البته مدعی شد آسیب دیدگی او جدی نیست و نباید نگران شد با این حال برخی از هواداران اینتر نسبت به خط حمله این تیم احساس خوبی نشان ندادند و از طارمی به عنوان گزینه جدی برای اضافه شدن به خط حمله این تیم صحبت کردند.
کاربری نوشت که دیشب «بی‌کیفیتی خط حمله نگران کننده بود» و ما می‌توانیم طارمی را بخریم. شخصی نیز دیگر از ضعیف بودن بازیکنانی مثل الکسیس سانچز، مارکو آناتوویچ و خوان کوادرادو حرف زد و از این گفت که «اینتر به بازیکنی مثل طارمی نیاز دارد».
کمپین هواداران اینتر برای جذب طارمی+تصاویر
البته کیفیت ضعیف آرناتوویچ در بازی شب گذشته مورد بحث خبرنگاران ایتالیایی نیز قرار گرفت ولی اینزاگی در پاسخ گفت: من از او خوشم می‌آید. ما چیزی که از او خواستیم را خوب انجام داد. صرفا در جلوی دروازه خوش شانس نبود! البته ما از مهاجمان خود انتظار گلزنی داریم.
پیش از این نیز استفانو ایمپالومنی هافبک پیشین تیم‌های فوتبال رُم و پارما به مدیران باشگاه نراتزوری برای بهبود وضعیت خط حمله پیشنهاد داد که طارمی باید در زمستان خریداری شود و انتقال او در تابستان دیر است.
کمپین هواداران اینتر برای جذب طارمی+تصاویر
شب گذشته مارکو آرناتوویچ نمره ضعیف ۶.۴ را دریافت کرد و اینزاگی مجبور شد تا در دقیقه ۷۴ او را با مارکوس تورام تعویض کند. در حال حاضر نراتزوری ۴ مهاجم دارد که الکسیس سانچز نیز تا ۲ هفته دیگر مصدوم است و شرایط بازی را ندارد. سانچز البته در مجموع برای اینتر در سری‌آ ۱۲۵ دقیقه بازی کرده در حالی که طارمی ۱۱۰۴ دقیقه برای پورتو به میدان رفته است.
منبع: خبرگزاری فارس

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار