گوناگون

اعتراض تراکتوری ها به استفاده از VAR در دربی

اعتراض تراکتوری ها به استفاده از VAR در دربی

پارسینه: سرپرست تیم تراکتور ساعاتی بعد از انتشار یک استوری، اعتراض دوباره‌ای را به استفاده از VAR در بازی شهرآورد مطرح کرد.

به گزارش پارسینه و به نقل از ورزش سه؛ سعید مظفری‌زاده که ساعتی پیش با انتشار یک استوری به ماجرای داوری در بازی شهرآورد اعتراض کرده بود، در گفتگو با خبرنگار ما اعتراض خود را به این شکل توضیح داد: روندی که در حال انجام است، درست نیست، چون یکنواختی و یکپارچگی لیگ از دست می‌رود.

او در ادامه اظهار داشت: شاید تیمی که روز پایان لیگ برتر قهرمان شود، با امتیازی جام بگیرد که با وی‌ای ار در همین بازی به دست آمده است. همچنین ممکن است یک تیمی سقوط کند و بگوید اگر وی‌ای ار در فلان بازی ما بود، اشتباه داوری صورت نمی‌گرفت و شکست نمی‌خوردیم.

مظفری‌زاده دیدگاه خود را به این شکل توضیح داد: این علامت سوال تا پایان لیگ هم باقی خواهد ماند. بحث من اصلا تراکتور نیست. من می‌گویم چگونه می‌شود که این تبعیض آشکار به ضرر ۱۴ تیم انجام می‌شود.

این داور پیشین فوتبال ایران در پایان راجع به پذیرش این موضوع از سوی فیفا عنوان کرد: من دوست دارم بدانم در نامه‌ای که به فیفا ارسال کردند چه بوده و چرا فیفا این موضوع را قبول کرده است. ما نمی‌گوییم چرا وی‌ای ار هست، میگوییم چرا در میانه یک فصل فقط برای یک بازی استفاده می‌شود.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار