گوناگون

هواداران پرسپولیس از خجالت گل محمدی در آمدند!

هواداران پرسپولیس از خجالت گل محمدی در آمدند!

پارسینه: در حاشیه دیدار پرسپولیس و الدحیل، هواداران سرخ پوشان علیه یحیی گل محمدی، شعار حیاکن، رهاکن سر دادند.

به گزارش پارسینه و به نقل از خبر ورزشی؛ در شرایطی که نیمه دوم دیدار پرسپولیس و الدحیل با حملات سرخ‌پوشان آغاز شده بود حریف قطری ضد حملاتی هم روی دروازه این تیم ترتیب داد که علیرضا بیرانوند با درخشش خود مانع از باز شدن دروازه سرخ‌پوشان در سه صحنه شد. این امر تشویق شدید وی توسط هواداران را به همراه داشت.

* پس از روی زمین افتاد‌های صلاح زکریا دروازه‌بان الدحیل و بازیکنان این تیم یحیی گل‌محمدی و افشین پیروانی به داور ژاپنی معترض شدند.

* در شرایطی که به نظر می‌رسید حدود بیش از ۶۰ هزار هوادار در ورزشگاه آزادی حضور دارند گوینده ورزشگاه تعداد هواداران را ۵۳ هزار ۱۸۵ نفر اعلام کرد.

* پرسپولیس در دقیقه ۸۰ صاحب بهترین فرصت برای زدن گل برتری شد، اما به تیر خوردن و در ادامه بیرون رفتن ضربه گئورگی گولسیانی منجر به بهت و اندوه هواداران حاضر در ورزشگاه شد.

* ۲ دقیقه پس از این صحنه مدافع گرجستانی سرخ‌پوشان روی یک کورس در مصاف با میشل اولونگا ستاره کنیایی الدحیل جا ماند تا گل قطری به گل دوم خود برسد. بازیکنان الدحیل پس از این گل برای شادی کردن به سمت هواداران رفتند که این امر سبب شد به سمت آن‌ها بطر‌های آب زیادی پرداخت شود. به همین دلیل بیرانوند از دروازه بیرون آمد و هواداران را به آرامش دعوت کرد. پس از این اتفاق تمام بازیکنان پرسپولیس و هواداران برای دقایقی مات و مبهوت مانده بودند.

* مرتضی پورعلی‌گنجی مدافع مصدوم پرسپولیس پس از به ثمر رسیدن گل دوم الدحیل با اندوه بسیار زیادی از ورزشگاه خارج شد به شکلی که حمید مطهری مربی فعلی تیم ملی که او نیز سابقه کار در جمع سرخ‌پوشان را دارد از پورعلی‌گنجی خواست آرامش خود را حفظ کند.

* پس از خطای سروش رفیعی روی یکی از بازیکنان الدحیل در دقیقه ۹۰+۵ از کنار زمین یک نارنگی به درون زمین پرتاب شد. در این لحظه یحیی گل‌محمدی لحظاتی با المعز علی مهاجم حریف صحبت کرد.

* هواداران پرسپولیس از اواسط وقت‌های اضافه نیمه دوم علیه بازیکنان این تیم شعار دادند و بطری‌هایی را به درون زمین پرتاب کرد که به همین دلیل داور برای ثانیه‌هایی بازی را متوقف کرد.

* هواداران پرسپولیس به بازیکنان لقب بی‌غیرت داده و با شعار یحیی حیا کن پرسپولیس را رها کن خواستار جدایی این مربی از تیم‌شان شدند.

* در این لحظات گل‌محمدی با ناراحتی بسیار خاصی پاهایش را گرفته بود و به هواداران نگاه می‌کرد.

* در زمانی که بازیکنان پرسپولیس قصد ورود به رختکن را داشتند هواداران بار دیگر به سمت آن‌ها بطری آب پرتاب کردند.

* علیرضا بیرانوند از شدت ناراحتی پس از پایان مسابقه روی زمین افتاد.

* بازیکنان الدحیل در وسط زمین مانده و منتظر بودند عوامل انتظامی شرایط را برای ورود آن‌ها به رختکن فراهم کنند. در این لحظات داور ژاپن و ناظر بازی به دقت مشغول رصد کردن فضای ورزشگاه بودند.

* صلاح زکریا دروازه‌بان الدحیل به سمت بیرانوند رفت و با بلند کردن او از روی زمین پیراهن شماره یک پرسپولیس را از او تحویل گرفت. گریه‌های بیرانوند و ناراحتی او سبب شد وستین ننکا به او دلداری دهد. در این لحظات هواداران دروازه‌بان تیم‌شان را تشویق کرده و علیه سایر بازیکنان شعار دادند.

* داوران ژاپنی بازی همراه با اسکورت مأموران انتظامی و بازیکنان خارج از تونل کنار زمین مسیر رختکن را از محل دیگری طی کرده تا بطری‌هایی که هواداران پرسپولیس به سمت بازیکنان پرتاب می‌کردند با آن‌ها برخورد نکند.

* علیرضا بیرانوند پس از آرام شدن خود سعی کرد بازیکنان را به سمت طرفداران ببرد تا از آن‌ها دلجویی کند، اما شاگردان گل‌محمدی در میان بارش بطری‌های آب به رختکن رفتند.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار