گوناگون

مبلغ عجیب پاداش های کشتی گیران آمریکایی

مبلغ عجیب پاداش های کشتی گیران آمریکایی

پارسینه: جردن باروز به عنوان یکی از پرافتخارترین کشتی گیران آمریکا تاکنون نزدیک به ۶۰۰ هزار دلار پاداش بابت قهرمانی های خود دریافت کرده است.

به گزارش پارسینه و به نقل از ورزش سه؛ هر ساله قهرمانان کشتی آمریکا از صندوقی که از طریق فدراسیون کشتی ایالات متحده و کمیته المپیک حمایت می‌شود، جوایزی را دریافت می‌کنند. صندوق Live The Dream نام این صندوق مالی است که وجوه حاصل از فعالیت این صندوق، به عنوان پاداش به قهرمانان المپیک (۲۵۰هزار دلار نفر اول، ۵۰هزار دلار نفر دوم و ۲۵ هزار دلار نفر سوم) و قهرمانان جهان (۵۰ هزار دلار نفر اول، ۲۵ هزار دلار نفر دوم و ۱۵ هزار دلار نفر سوم) اهدا می‌شود.

تاکنون بیش‌ترین مقدار جایزه از این صندوق را جردن باروز، کشتی گیر پرافتخار آمریکایی کسب کرده است. این کشتی گیر با سابقه کسب یک طلای المپیک، و ۶ طلا و ۳ برنز جهان در زمره پرافتخارترین کشتی گیران تاریخ آمریکا قرار دارد و در این سال‌ها موفق شده ۵۹۵ هزار دلار جایزه از صندوق دریافت کند.

پس از او کایل اسنایدر با ۵۳۰ هزار دلار، هلن مارولیس با ۴۸۰ هزار دلار و دیوید تیلور با ۴۲۵ هزار دلار بیشترین مقدار پاداش را گرفته اند.

این ارقام در حالی اعلام شده که همواره پاداش ورزشکاران ایرانی با همتایان خارجی آن‌ها مقایسه می‌شود. شاید دریافت ۶۰۰ هزار دلار (۳۰ میلیارد تومان با قیمت روز ارز) برای جردن باروز که یکی از پرافتخارترین کشتی گیران تاریخ آمریکا به شمار می‌رود، رقم چندان نجومی هم به حساب نیاید.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار