گوناگون

این بازیکن استقلال؛ غایب بزرگ تیم ملی!؟

این بازیکن استقلال؛ غایب بزرگ تیم ملی!؟

پارسینه: آیا مهدی قایدی غایب بزرگ تیم ملی در جام ملتهای آسیا خواهد بود؟

به گزارش پارسینه و به نقل از فوتبالی، یکی دو روزی می‌شود که این علامت سوال به صورت خبر غیررسمی در برخی رسانه‌ها منتشر شده و دیروز نوبت روزنامه ایران‌ورزشی رسیده که روی این موضوع مانور کند. مهدی قایدی بازیکنی است که باوجود استعداد خوبی که دارد، اما خبری از او در فهرست اخیر تیم ملی نبود.

بازیکنی که امسال به لیگ امارات کوچ کرد و لژیونر هم شد، ولی باز هم نتوانسته چشم سرمربی تیم ملی را بگیرد.

وینگر فانتزی فوتبال ایران در دوران کارلوس کی‌روش باتوجه به علاقه این سرمربی به بازیکنان فیزیکی معمولاً در لیست یوز‌ها قرار نمی‌گرفت و حالا توسط امیر قلعه‌نویی هم دعوت نمی‌شود. وی که در تورنمنت کافا همراه سفیدپوشان ایرانی بود، در اردوی قبلی و این اردو که تیم ملی در تورنمنت اردن شرکت کرد، باز هم جایی در لیست قلعه‌نویی نداشت.

به نظر دلیل این موضوع سبک مورد استفاده قلعه‌نویی در تیم ملی باشد. سرمربی ایران معمولاً علاقه به استفاده از دو مهاجم در نوک خط حمله دارد و در پست‌های پشت مهاجم هم از علیرضا جهانبخش، سامان قدوس و محمد محبی بهره می‌گیرد؛ ضمن اینکه مهدی ترابی هم به عنوان بازیکنی جانشین در این پست حضور دارد. همچنین ذکر این نکته هم لازم است که احتمالاً تیم ملی در بازی با تیم‌های قدرتمندتر با یک مهاجم بازی کند و از مهدی طارمی به عنوان وینگر هم استفاده کند که در این سیستم کار برای حضور قایدی سخت‌تر هم می‌شود.

باتوجه به این اوصاف به نظر مهاجم جدید اتحاد کلبا جایی در اندیشه‌های سرمربی تیم ملی ندارد و باید بازی‌های جام ملت‌های آسیا را از تلویزیون تماشا کند مگر اینکه اتفاق خاصی در مدت کم باقی مانده رخ دهد.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار