گوناگون

ستاره‌های ایتالیا در حال ترک اعتیاد!

ستاره‌های ایتالیا در حال ترک اعتیاد!

پارسینه: ساندرو تونالی و نیوکولو فاجولی که به تخلف در شرط‌بندی متهم شده‌اند به اعتیادشان به شرط‌بندی اعتراف کرده و برای ترک این عادت به روانپزشک مراجعه کرده‌اند.

نیکولو زانیولو اولین اسمی بود که در افشاگری علیه فعالیت فوتبالیست‌های ایتالیایی در شرط‌بندی فاش شد. بعد از او دو ستاره دیگر ملی‌پوش ایتالیا نیکولو زانیولو و ساندرو تونالی هم در این پرونده متهم شدند.
دادستانی شهر تورین در ایتالیا در حال بررسی شبکه‌ای از سایت‌های شرط‌بندی غیرقانونی بود و احتمال می‌داد دار و دسته‌های جنایت سازمان‌یافته یا مافیا در این پرونده درگیر باشند که به شکل تصادفی متوجه شد چند فوتبالیست مطرح این کشور هم مدتها است در این سایتها مشغول فعالیت و شرط‌بندی هستند.
فاجولی، هافبک جوان یوونتوس، به محض انتشار نامش در رسانه‌ها به فدراسیون فوتبال ایتالیا اعتراف کرد که مدتها است شرط‌بندی می‌کند. او در حال حاضر با دادستانی همکاری کامل دارد و امیدوار است این همکاری باعث تخفیف در مجازاتش شود. باید اشاره کرد که طبق قانون ایتالیا صرف شرط‌بندی نمی‌تواند جرم تلقی شود اما فعالیت این بازیکنان ایتالیایی در سایتهای غیرقانونی بوده و این است که آنها را به انجام جرم متهم کرده است.
ساندرو تونالی هم مثل فاجولی این اتهامات را پذیرفته و گفت به شرط‌بندی اعتیاد دارد و به دنبال راهی است که این عادت بد را ترک کند.
روزنامه لا گاتزتا دلو اسپورت امروز گزارش داد که فاجولی و تونالی از همین حالا تلاش برای ترک عادت‌شان را آغاز کرده و به روانپزشک مراجعه کرده‌اند. فاجولی در اعترافات خود گفته بود که ساندرو تونالی یک اپلیکیشن موبایل را به او معرفی کرده است. فاجولی مدعی است از همان زمان شرطبندی را شروع کرده و به آن معتاد شده است.
گاتزتا دلو اسپورت می‌گوید پرونده ساندرو تونالی از فاجولی سنگین‌تر است و اگر ثابت شد او زمانی که در میلان بازی می‌کرده روی نتایج بازی‌های این تیم شرط‌بندی کرده است مجازات سنگینی در انتظار او است و تونالی ممکن است حتی نتواند در رقابتهای یورو 2024 شرکت کند.
منبع: ورزش سه

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار