گوناگون

هجوم برای امضا گرفتن از نیمار در تهران!+ عکس

هجوم برای امضا گرفتن از نیمار در تهران!+ عکس

پارسینه: در اقدامی عجیب، هواداران عربستانی با حضور در فرودگاه امام خمینی (ره) از نیمار ستاره برزیلی الهلال امضا گرفته و با او عکس یادگاری انداختند.

تسنیم نوشت:تیم فوتبال الهلال عربستان برای دیدار با نساجی در لیگ قهرمانان آسیا شب گذشته به تهران آمد. مسئولان باشگاه نساجی برای استقبال از کاروان سعودی‌ها برنامه‌ریزی انجام داده و به خوبی از آنها استقبال کردند.

نکته جالب اما این بود که در بدو ورود کاروان الهلال به تهران و در همان پای پرواز طبق هماهنگی‌هایی که سفارت عربستان انجام داده بود گروهی از عربستانی‌ها سراغ نیمار رفتند و از او امضا گرفتند.

هجوم برای امضا گرفتن از نیمار در تهران!+ عکس

ماجرا اما به همین جا ختم نشد و در پایون فرودگاه امام خمینی (ره) که ورود به آن شرایط خاصی دارد هواداران سعودی با پرچم و شال الهلال حضور یافتند. همانگونه که از تصاویر پیداست حضور این هواداران بی‌نظمی شدیدی را به وجود آورد.

رسانه‌ها و خبرنگاران عربستانی دو هفته گذشته و پس از استقبال فوتبالدوستان ایرانی از رونالدو از این ماجرا انتقاد کردند اما اکنون مشخص نیست چگونه و با وجودی که برنامه نساجی به خوبی برای استقبال از کاروان الهلال پیاده شد، چنین اقدامی انجام داده و باعث ایجاد بی‌نظمی شدند.

دیدار نساجی ایران و الهلال عربستان ساعت 19:30 سه شنبه 11 مهر ماه در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار