گوناگون

آخرین وضعیت مصدومیت ستاره تیم ملی

آخرین وضعیت مصدومیت ستاره تیم ملی

پارسینه: ستاره لژیونر فوتبال ایران با پایان دوران مصدومیت آماده بازگشت به میادین شد.

به گزارش پارسینه و به نقل از ورزش سه؛ علی قلی‌زاده ۴ فروردین ۱۴۰۲ بود که در دیدار تدارکاتی تیم ملی ایران مقابل روسیه آخرین بازی رسمی خود را انجام داد و پس از آن بخاطر آسیب دیدگی و پارگی رباط صلیبی نتوانست در رقابت‌های ملی و باشگاهی برای کاسیم پاشا ترکیه و لخ پوزنان لهستان به میدان برود، اما او حالا درست پس از ۶ ماه و در روز ۴ مهر به تمرینات گروهی بازگشت.

این لژیونر ایرانی که در نقل و انتقالات زمستانی سال گذشته از باشگاه شارلروا بلژیک انتقال قرضی به کاسیم پاشا داشت، پس از مصدومیت در فیفا دی نتوانست در ۱۰ مسابقه رسمی پایان فصل برای تیم ترکیه‌ای به میدان برود و در تابستان نیز با انتقال دائم راهی لخ پوزنان لهستان شد، ولی هنوز برای این تیم به میدان نرفته است.

علی قلی زاده پس از پیوستن به لخ پوزنان به دلیل ادامه آسیب دیدگی در هفت مسابقه لیگ استراکلاسا لهستان و چهار دیدار مراحل پلی آف لیگ کنفرانس اروپا نتوانست به میدان برود و حتی از تمرینات گروهی دور بود، اما حالا به شرایط خوبی رسیده است.

این ستاره فوتبال ایران درست ۶ ماه پس از سپری شدن مصدومیتش و انجام یک هفته تمرین انفرادی، از امروز به تمرینات گروهی لخ پوزنان لهستان اضافه شد و اگر مشکلی به وجود نیاید، می‌تواند از هفته آینده در ترکیب تیمش قرار بگیرد.

علی قلی زاده امروز با انگیزه و روحیه بالایی در تمرین لخ پوزنان شرکت کرد و بعید نیست دو روز دیگر (پنج شنبه) که تیمش در دیدار معوقه هفته ششم لیگ استراکلاسا لهستان به مصاف تیم رده سومی راکو می‌رود، اولین بازی فصل خود را انجام بدهد و حضور در ترکیب باشگاه جدیدش را تجربه کند.

بدون شک بازگشت قلی زاده به میادین خبر خوشی هم برای امیر قلعه نویی خواهد بود تا بتواند در جام ملت‌های آسیا از این بازیکن بهره ببرد.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار