گوناگون

زمان رسمی خداحافظی کاپیتان تیم ملی اعلام شد

زمان رسمی خداحافظی کاپیتان تیم ملی اعلام شد

پارسینه: کاپیتان تیم ملی والیبال ایران گفت: امیدوارم با طلا والیبال موتور کاروان ایران روشن شود.

به گزارش پارسینه و به نقل از ایسنا؛ سید محمد موسوی کاپیتان تیم ملی والیبال ایران بعد از قهرمانی در بازی‌های آسیایی گفت: برای کسب مدال طلا خداراشکر می‌کنم. تمام تلاش مان این بود که طلا را بگیریم و امیدوارم پس از این مسابقات موتور کاروان ایران روشن شود و طلا‌های بیشتری بگیریم. امیدوارم اعتماد به نفس خوبی بگیریم برای مسابقات آینده، زیرا مسابقات سخت‌تری پیش رو داریم و کارمان در برزیل سخت‌تر است.

او درباره جو سالن فینال با تشویق چینی‌ها افزود: میزبان چین بود و تماشاگران هم داخل استادیوم بودند، اما سطح والیبال ما بالاتر از چین است و در خانه خودشان آن‌ها را شکست دادیم و این بازی‌ها برای انتخابی المپیک تدارکاتی محسوب می‌شود.

کاپیتان تیم ملی والیبال درباره سفر طولانی و زود هنگام به ریو از هانگژو جهت شرکت در انتخابی المپیک و اینکه چه خواسته‌ای دارد، خاطرنشان کرد: کاری نمی‌توانیم انجام دهیم و حدود ۲۷ - ۲۸ ساعت در راه هستیم و بدشانسی این بود که مسابقات همزمان شد، اما نباید به دنبال بهانه باشیم و تمام تلاشمان را می‌کنیم تا در برزیل سهمیه المپیک را بگیریم و به آرزویم که خداحافظی در المپیک بعدی است برسم.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار