گوناگون

ادعای بزرگ یک روزنامه نگار برزیلی؛ نیمار در فکر ترک عربستان!

ادعای بزرگ یک روزنامه نگار برزیلی؛ نیمار در فکر ترک عربستان!

پارسینه: یک روزنامه‌نگار برزیلی در ادعایی بزرگ می‌گوید نیمار قصد دارد الهلال را پیش از جام جهانی 2026 ترک کرده و به باشگاه برزیلی سانتوس بپیوندد.

به گزارش پارسینه و به نقل از ورزش سه؛ نیمار را می‌توان بزرگ‌ترین ستاره‌ای دانست که امسال تابستان در موج انتقال ستاره‌های دنیای فوتبال به عربستان راهی این کشور شد و پیراهن الهلال را به تن کرد.

با اینکه نیمار نام‌دارترین ستاره پروژه تابستانی عربستان بود، اما اخبار دقیقی از جزئیات قرارداد او با باشگاه الهلال منتشر نشد. گزارش‌هایی که رسمی نیست مدعی بود او با باشگاه عربستانی قراردادی چهار ساله امضا کرده و در نتیجه تا سال ۲۰۲۷ بازیکن الهلال خواهد بود.

امروز، اما یک روزنامه‌نگار برزیلی ادعایی مطرح کرد که سر و صدای زیادی ایجاد خواهد کرد. او می‌گوید بر خلاف گزارش‌های رسانه‌های عربی قرارداد نیمار با الهلال نه چهار ساله بلکه دو ساله است. علت این است که نیمار زمانی که پیشنهاد الهلال را پذیرفت بر خلاف اصرار عربستانی‌ها مایل نبود مدتی طولانی در این باشگاه ماندگار شود و در نتیجه قراردادی دو ساله امضا کرد.

آده‌میر کینتینو، روزنامه‌نگار برزیلی، مدعی است نیمار از همین حالا در حال برنامه‌ریزی برای ترک الهلال است و بدون شک تا پیش از جام جهانی ۲۰۲۶ این باشگاه را ترک کرده و از عربستان بار سفر خواهد بست. او می‌گوید نیمار مطمئن است مقصد بعدی او باشگاه سانتوس است. ستاره برزیلی قصد دارد به کشورش برگردد و اعتقاد دارد با حضور در سانتوس بختش برای حضور در جام جهانی آینده هم بیشتر خواهد شد.

کینتینو با انتشار این بمب خبری درباره نیمار گفت:" من در گفتگو‌هایی که به خود نیمار و پدر نیمار داشتم اطلاعاتی به دست آوردم که با اطمینان می‌توانم بگویم او با الهلال قرارداد چهار ساله امضا نکرده بلکه قراردادش دو ساله بوده است. نیمار با این قرارداد می‌تواند یک سال قبل از جام جهانی بعدی به سانتوس برگردد و برنامه‌اش همین است. نیمار شخصا با سانتوس صحبت کرده و از آن‌ها پرسیده بود در سال ۲۰۲۵ خواهان جذب او هستند یا نه؟ من دوستان مشترکی با نیمار دارم که نمی‌توانم به اسم آن‌ها اشاره کنم، ولی آن‌ها با من اطلاع دادند که نیمار علاقه زیادی برای بازگشت به برزیل و سانتوس دارد".

نیمار که در حال حاضر بهترین گلزن تاریخ تیم ملی برزیل است تا اینجا تنها در سه بازی با پیراهن الهلال به میدان رفته است. او تا کنون در چند مصاحبه اعتراف کرده که دوست دارد در آینده به برزیل و سانتوس برگردد و با پیراهن تیمی بازی کند که مهمترین نقش را در تبدیل او به یک ستاره داشته است.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار