گوناگون

نمایندگان ایران حریفان خود را شناختند

نمایندگان ایران حریفان خود را شناختند

پارسینه: قرعه کشی اوزان دهگانه رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی بزرگسالان جهان بعد از ظهر امروز در شهر بلگراد صربستان برگزار شد.

به گزارش پارسینه و به نقل از فارس؛ رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی جهان روز‌ها ۳۰ شهریور لغایت ۲ مهرماه در شهر بلگراد صربستان برگزار می‌شود.

نتایج قرعه نمایندگان کشورمان به شرح زیر است:

در وزن ۵۵ کیلوگرم که ۲۱ شرکت کننده دارد، پویا دادمرز پس از استراحت در دور اول، در دور دوم به مصاف سابولس لوسونس از صربستان می‌رود. الدانیز عزیزلی قهرمان جهان از آذربایجان در گروه دادمرز حضور دارد.

در وزن ۶۰ کیلوگرم که ۴۱ نفر حضور دارند، مهدی محسن نژاد پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با الدار حافظ اف از آمریکا مبارزه می‌کند. ژولومان شارشنبکوف قهرمان جهان از قرقیزستان و کریم کاظم کمال دارنده مدال طلای زیر ۲۳ سال جهان از ترکیه در گروه نماینده کشورمان حضور دارند.

در وزن ۶۳ کیلوگرم که ۲۵ نفر شرکت کرده اند، ایمان محمدی پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم به مصاف برنده مبارزه میان گئورگی تیبیلوف از صربستان و مایربک سلیم اف از لهستان می‌رود. مراد ممدوف دارنده مدال برنز جهان از آذربایجان در گروه محمدی حضور دارد.

در وزن ۶۷ کیلوگرم که ۴۲ کشتی گیر شرکت کرده اند، محمدرضا گرایی پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با ابرار آتابایف قهرمان آسیا از ازبکستان کشتی می‌گیرد. حسرت جعفراف دارنده مدال برنز جهان از آذربایجان، ابراهیم السید دارنده مدال برنز المپیک از مصر و لوئیز اورتا سانچز قهرما وزن ۶۰ کیلوگرم المپیک از کوبا نیز در گروه گرایی قرار دارد.

در وزن ۷۲ کیلوگرم که ۲۵ نفر حضور دارند، سید دانیال سهرابی در دور نخست با آرتور پولیتایف از اوکراین سرشاخ می‌شود و در صورت گذر از این حریف در دور بعد به مصاف علی ارسلان قهرمان جهان از صربستان می‌رود.

در وزن ۷۷ کیلوگرم که با حضور ۴۶ کشتی گیر برگزار می‌شود، محمدعلی گرایی در دور اول با آدلت تیولیوبایف از روسیه مبارزه می‌کند و در صورت غلبه بر این حریف، در دور دوم با نائو کوزاکا از ژاپن روبرور می‌شود. یونس امره باشار دارنده مدال برنز جهان از ترکیه و آکژول محموداف قهرمان جهان و نایب قهرمان المپیک از قرقیزستان در گروه گرایی قرار دارند.

در وزن ۸۲ کیلوگرم که ۲۵ نفر حضور دارند، علیرضا مهمدی پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم به مصاف برنده مبارزه میان کوواسویچ از صربستان و شوهی یابیکیو دارنده مدال برنز المپیک از ژاپن می‌رود. یاروسلاو فیلچاکوف دارنده مدال برنز جهان از اوکراین و ماکسیم مانوکیان قهرمان اسبق جهان از ارمنستان در گروه مُهمدی حضور دارند.

در وزن ۸۷ کیلوگرم که ۴۳ نفر شرکت کرده اند، ناصر علیزاده پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با الیاس پاگکالیدیس از یونان مصاف می‌دهد. ژان بلنیوک قهرمان جهان و المپیک از اوکراین، علی جنگیز دارنده مدال برنز جهان از ترکیه در گروه نماینده کشورمان حضور دارند.

در وزن ۹۷ کیلوگرم که ۳۸ نفر حضور دارند، محمدهادی ساروی پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم با مارکوس راگینگر از اتریش می‌رود و در صورت پیروزی مقابل این حریف، در دور سوم با برنده کیم از کره و کورنیزاک از لهستان پیکار می‌کند. آرتور الکسانیان قهرمان جهان و المپیک از ارمنستان در بالای گروه قرار دارد و تا فینال با نماینده کشورمان روبرو نخواهد شد.

در وزن ۱۳۰ کیلوگرم که ۳۱ شرکت کننده دارد، امین میرزازاده در دور نخست به مصاف ادوارد سوقومونیان از برزیل می‌رود و در صورت پیروزی در این دیدار، در دور دوم با برنده کشتی میان ویشنویتسکی از اوکراین و اوکومورا از ژاپن پیکار می‌کند. اوسکار پینو هیندز دارنده مدال‌های نقره و برنز جهان از کوبا در گروه میرزازاده حضور دارد و رضا کایالپ قهرمان جهان و دارنده مدال‌های نقره و برنز المپیک از ترکیه در بالای جدول حضور دارد و تا دیدار فینال با نماینده کشورمان روبرو نخواهد شد.

برنامه‌ی این مسابقات به شرح زیر است:

مسابقات اوزان ۵۵، ۸۲، ۷۷ و ۱۳۰ کیلوگرم روز‌های ۳۰ و ۳۱ شهریور، مسابقات اوزان ۷۲، ۶۰ و ۹۷ کیلوگرم روز‌های ۳۱ شهریور و اول مهرماه و مسابقات اوزان ۶۳، ۶۷ و ۸۷ کیلوگرم روز‌های جمعه و شنبه اول و دوم مهرماه سال جاری برگزار می‌شود.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

    نمای روز

    اخبار از پلیکان
    تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

    داغ

    حواشی پلاس

    صفحه خبر - وب گردی

    آخرین اخبار