گوناگون

شایعه عجیب علیه کاوه رضایی و همسرش صحت دارد؟!

شایعه عجیب علیه کاوه رضایی و همسرش صحت دارد؟!

پارسینه: شایعه عقد قرارداد با فوتبالیست معروف و همسر ورزشکارش به کاوه رضایی مربوط نمی‌شود.

به گزارش پارسینه و به نقل از ورزش سه؛ از ظهر امروز خبری در خصوص تخلف یک تیم در عقد قرارداد با یک بازیکن، در شبکه‌های اجتماعی درحال انتشار است. گمانه‌زنی در خصوص عقد قرارداد با یک بازیکن مرد و همسر ورزشکارش، به شکلی که ۱۵ میلیارد از رقم قرارداد بازیکن آقا در قرارداد با همسرش که در تیم زنان بازی می‌کند ثبت شده است.

به نظر می‌رسد که ادعای خبرنگاران در خصوص این زوج ورزشکار مربوط به کاوه رضایی و همسرش فرنوش شیخی است. اما با یک جست و جوی کوتاه می‌توان متوجه شد که این خبر در خصوص این زوج کذب است و اساسا امکان ثبت چنین قراردادی وجود ندارد چراکه کاوه رضایی و فرنوش شیخی در دو باشگاه مختلف بازی می‌کنند.

رضایی و شیخی در طول چند سال گذشته در بلژیک سکونت داشتند و در این دوران، فرنوش شیخی به طور کلی والیبال را کنار گذاشته بود و ورزش حرفه‌ای انجام نمی‌داد.
همسر کاوه رضایی بعد از بازگشت به ایران در نیم فصل دوم سال گذشته برای تیم والیبال زنان سایپا به میدان می‌رفت و در آن زمان کاوه رضایی در تراکتور حضور داشت و عملا امکان ثبت قرارداد آنطور که در رسانه‌ها عنوان می‌شود وجود ندارد.

در سال جاری نیز رضایی در سپاهان حضور دارد و هنوز تکلیف شروع لیگ برتر والیبال زنان مشخص نیست. شیخی درحال حاضر هیچ قراردادی با هیچکدام از تیم‌های لیگ برتر والیبال به ثبت نرسانده است و به نظر می‌رسد که با توجه به داشتن یک فرزند خردسال، امسال هم دور از ورزش حرفه‌ای باشد.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار