گوناگون

اندر حکایت بالا گرفتن دعوای بین مدیریت و کادر فنی استقلال

اندر حکایت بالا گرفتن دعوای بین مدیریت و کادر فنی استقلال

پارسینه: حاشیه‌های به وجود آمده بین مدیریت و کادر فنی استقلال به بالاترین نقطه خودش رسیده است.

به گزارش پارسینه و به نقل از خبر آنلاین؛ مرتضی رضایی: جناب آقای خطیر شفاف می‌روم سر اصل مطلب. همین چند سال قبل بود، در رستورانی در پاسداران. آن روز به زمین و زمان تاختید و از افرادی حرف زدید که اجازه نفس کشیدن به استقلال را نمی‌دهند. از نفراتی گفتید که باید بروند تا راه برای رشد استقلال باز شود. گذشت، گذشت و گذشت تا یک روز خبر رسید که علی خطیر مدیرعامل باشگاه استقلال شده است.

نقشه راه شاید از همان ابتدا مشخص بود؛ یعنی رسیدن به صندلی مدیرعاملی این تیم بزرگ. رسیدی بالاخره آقای خطیر، اما بیا و یک بار دیگر مثل همان نشست خبری چند نفر را دعوت کن و برای آن‌ها توضیح بده که در این مدت کوتاه چه کار‌هایی برای استقلال کرده اید. قندانی را از این میز روی میز دیگر گذاشته اید؟

چند سوال می‌پرسم که توقع دارم به همه آن‌ها پاسخی منطقی بدهید.

اول اینکه چند نفر از لیست بازیکنانی که نکونام داده بود را جذب کرده اید؟ خارجی‌ها که پیشکش، همان آریا برزگر را هم نتوانستید در استقلال حفظ کنید و دو دستی تقدیم نساجی کردید.

دوم اینکه از زمانی که شما مدیرعامل استقلال شده اید ۱۵ درصد از قرارداد‌های فصل قبل پرداخت شده و هنوز ۴۵ درصد باقیمانده است. برای امسال هم که طبق آمار هنوز پولی پرداخت نشده است. اگر اشتباه می‌گویم، سند یا مدرکی در رسانه رسمی باشگاه استقلال منتشر کنید.

سوم؛ آقای خطیر! شما چه تلاشی در جهت آرام کردن فضای به وجود آمده در استقلال کرده اید؟ یک نمونه از آن را برای ما مثال بزنید. در همه حواشی پیش آمده بین مدیریت و کادر فنی کدام گام مثبت را برداشته اید؟ سرمربی تیم مثل خیلی از سرمربیان دنیای فوتبال از نبود بازیکن، عدم پراخت قراردادها، پاداش‌ها و ... گله می‌کند. شما بگویید چه راهکاری برای همه این مشکلات داشته اید جز اینکه نفت را روی آتش بریزید و نفراتی که می‌گویند منتسب به جواد نکونام هستند را روز بازی با استقلال خوزستان از باشگاه اخراج کنید! ضمن اینکه همین امروز ورزش ۳ خبری زد که چک اول خالدآبادی برگشت و خورد و با شکایت هوادار حساب باشگاه بسته شده است. می‌شود از قدم‌های مثبت‌تان برای برداشتن این موانع بگویید؟

باز هم بگویم آقای خطیر! بدون تعارف هم بگویم. اگر قدم مثبتی برای استقلال و هوادارانش برداشته اید بگویید تا منتشر کنیم. ما اینجا هستیم تا صدای شما برای انتقال به هواداران باشیم. هوادارانی که دوست دارند افرادی بالای سر تیم شان باشند که اجازه بدهند این تیم نفس بکشد؛ آن‌ها فقط همین را می‌خواهند.

راستی چند نکته دیگر هم به گوش مان رسیده که در حال بررسی است. خبر رسیده که خیلی از اخبار باشگاه قبل از انتشار در یک رسانه کار می‌شود. این در مرام کسی نیست که همیشه طرفداری استقلال را کرده و اگر این اتفاق می‌افتد بهتر است که جلوی آن گرفته شود. البته ما اصل را بر صداقت می‌گذاریم و باور داریم که هرگز این اتفاق نیفتاده است.

آقای خطیر! ما اینجا هستیم تا کمک حال شما، باشگاه استقلال و هوادارانش باشیم. بسم الله. قدم اول را بردارید تا با هم همراه شویم.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار