گوناگون

مبلغ نجومی سانتاکلارا برای انتقال بازیکن محبوب نکونام

مبلغ نجومی سانتاکلارا برای انتقال بازیکن محبوب نکونام

پارسینه: جواد نکونام، سرمربی جدید استقلال، مایل است قرارداد محمد محبی از سوی باشگاه استقلال تمدید شود و این منوط به رضایت باشگاه سانتاکلاراست.

به گزارش پارسینه و به نقل از ورزش سه؛ سانتاکلارا در ابتدای فصل گذشته و در پی درخواست‌های مکرر ریکاردو ساپینتو حاضر شد رضایتنامه قرضی محمد محبی را برای حضور در استقلال در ازای دریافت ۲۵۰ هزار یورو صادر کند که بخشی از این پول از سوی باشگاه استقلال پرداخت شد و بخش دیگر آن با وجود ادعای باشگاه استقلال مسکوت ماند، تا جایی که باشگاه پرتغالی مجبور به شکایت شد.

سانتاکلارا در پایان فصل جاری به لیگ یک سقوط کرد و حالا مایل است محمد محبی را قطعی بفروشد تا بخشی از هزینه‌های تیم در فصل جاری را تامین کند. اما جالب است بدانید بند فسخ قرارداد محمد محبی ۳ میلیون یورو است. باشگاه سانتاکلارا در ابتدای قرارداد با محمد محبی با توجه به شرایط سنی این بازیکن و پیش‌بینی درخشش او در لیگ برتر پرتغال بند فسخ قرارداد ۳ میلیون یورویی برای وینگر تیم ملی فوتبال ایران در نظر گرفت. محمد محبی در فصل ابتدایی حضور در لیگ برتر پرتغال هم با درخواست تیم‌های ایرانی برای بازگشت به لیگ برتر مواجه شد که رئیس باشگاه سانتاکلارا در آن برهه از زمان مدعی شد که دوست دارد محمد محبی را به تیم‌هایی، چون بنفیکا، پورتو، براگا و... بفروشد.

در این برهه از زمان و با توجه به تغییر سرنوشت محمد محبی باشگاه سانتاکلارا خواست‌های مالی‌اش را به یک میلیون یورو کاهش داده است. البته حجت کریمی مدعی شده است، می‌تواند محمد محبی را با ۶۰۰ هزار یورو در اختیار بگیرد. جواد نکونام روی ادامه حضور این بازیکن در اردوی تیم آبی تاکید دارد و باید منتظر ماند و دید که آیا باشگاه استقلال بر سر عدد رقم رضایتنامه قطعی محمد محبی با باشگاه سانتاکلارا به توافق خواهد رسید و یا نه. هر چند که پرداخت این پول هم به باشگاه پرتغالی مهم است.

محمد محبی بعد از بازگشت از تاشکند به همراه تیم ملی در پاسخ به این سوال که در استقلال می‌ماند یا نه گفت: در مورد وضعیتم، باشگاه سانتاکلارا تصمیم گیرنده است.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار