گوناگون

امیر عابدزاده به استقلال می پیوندد؟!

امیر عابدزاده به استقلال می پیوندد؟!

پارسینه: امیر عابدزاده دومین فصل حضورش در پونفرادینا را پشت سر گذاشت و البته در پایان اتفاق تلخی را تجربه کرد.

به گزارش پارسینه و به نقل از ایران ورزشی؛ امیر عابدزاده در ۳۰ دیداری که در قفس توری پونفرادینا ایستاد، ۹ بار دروازه خودش را بسته نگه داشت. عابدزاده هفت مسابقه پایانی لیگ دسته دوم اسپانیا را از نیمکت یا سکو‌ها تماشا کرد و نتوانست جلوی سقوط پونفرادینا را بگیرد. البته این موضوع هم در نوع خود جالب بود. باشگاه پونفرادینا از امیر خواست تا قراردادش را تمدید کند، اما وقتی با جواب منفی او مواجه شد، دروازه‌بان ایرانی را به نیمکت تبعید کرد. اتفاقی عجیب که در برخی تیم‌های اروپایی شاهد آن بوده و هستیم و البته این بار ترکش آن به امیر عابدزاده برخورد کرد.

امیر عابدزاده البته در دو فصل حضور در تیم پونفرادینا-اگر از هفته‌های پایانی فاکتور بگیریم- دروازه‌بان اصلی تیمش بود و البته بازی‌های خوبی مقابل قدرت‌هایی، چون لوانته، لالس پالماس و ختافه انجام داد. پونفرادینا این فصل از لیگ دسته دوم اسپانیا سقوط کرد و عابدزاده ترجیح داده مقصد دیگری را برای فصل بعد انتخاب کند.

طبق اعلام وب سایت eldesmarque اسپانیا، عابدزاده پلن B برای دروازه باشگاه رئال ساراگوسا است. در بخشی از خبر این رسانه آمده است: «مدیر ورزشی در جست‌وجوی دروازه‌بان دیگری برای رقابت با کریستین آلوارز است و همه چیز نشان می‌دهد که او را پیدا کرده است. اسم این دروازه‌بان امیر است.» به نوشته این وب سایت، امیر عابدزاده گزینه دوم رئال ساراگوسا برای خط دروازه است و هدف از جذب او این است که بتواند با آلوارز رقابت کند و در صورت غیبت دروازه‌بان آرژانتینی، امیر بتواند دروازه ساراگوسا را تضمین کند.

امیر عابدزاده در تیم‌های ماریتیمو پرتغال و پونفرادینا به‌عنوان دروازه‌بان اول حضور داشت و قطعاً حاضر نمی‌شود به‌عنوان دروازه‌بان دوم در لیگ دسته دوم اسپانیا باقی بماند. البته وست برومویچ هم با مربی اسپانیایی‌اش خواهان جذب امیر شده و مذاکرات در این زمینه ادامه دارد. ضمن اینکه در خبری عجیب، یکی از صفحه‌های هواداری استقلال در فضای مجازی نوشت که این تیم به‌دنبال جذب امیر عابدزاده است. خبری عجیب که نه واقعیت دارد و نه امیر به آن پاسخ مثبت می‌دهد.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  نمای روز

  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار