گوناگون

تیکه سنگین پرویز برومند به ساپینتو و غلامپور

تیکه سنگین پرویز برومند به ساپینتو و غلامپور

پارسینه: دروازه بان اسبق تیم فوتبال استقلال درباره انتقادات این روزها به عملکرد حسین حسینی گفت: نمک نشناس نباشیم، او تنها مقصر ناکامی های استقلال نیست.

به گزارش پارسینه و به نقل از اطلاعات آنلاین؛ مهمترین پرسش های پیش روی هواداران تیم فوتبال استقلال در این روزها، به انتخاب مدیرعامل و سرمربی این تیم مرتبط می شود. آنها پس از یک فصل کابوس وار، حالا منتظر معرفی این دو نفر هستند تا بلکه امیدهایشان برای خروج از برزخ تقویت شود. درباره استقلال و اتفاقات پیرامون آن، با « پرویز برومند » سنگربان سالهای نه چندان دور آبی ها که همواره رک و صریح صحبت می کند گفتگویی را انجام دادیم.

وی در ابتدا به بحث ساپینتو و سرمربیگری استقلال پرداخت: از اول مخالف مربی خارجی بودم و از نظر من مربی خارجی خیلی خوب را برای آکادمی های باشگاهها بیاورند. با این وضعیتی که ساپینتو محروم شده صلاح نیست بماند. او 4 ماه یعنی یک نیم فصل محروم است. اگر می خواهند او را نگه دارند باید با برای نیم فصل دوم قرار داد ببندند!

برومند افزود: من هم معتقدم ساپینتو دو جام را از استقلال گرفت. بازی صنعت نفت آبادان و دربی را به دلیل عملکرد این مربی از دست دادند. استقلال همان جا از کورس خارج شد.

وی درباره نام هایی که این روزها برای سرمربیگری استقلال مطرح می شوند گفت: شاید الان یک زمانی است که این افراد نتوانند دردی را دوا کنند. در این برهه استقلال بیشتر به یک مدیر بزرگ نیاز دارد. مدیری که به فکر سکوی پرتاب خودش نباشد و کسی باشد که به دنبال ماندگاری در قلب هواداران برود. هر مدیری که می آید اینجا فقط نوک دماغ خود را می بیند و می گوید معلوم نیست چقدر باشم پس برای خودم چیزی را بردارم. مهمتر از سرمربی مدیر است. امسال اگر استقلال یک مدیر مقتدر داشت به راحتی قهرمان می شد چون از نظر نفرات کمی نداشت و شخصیت قهرمانی را در وجودش می دیدیم. تیم قهرمان بدون باخت سال قبل را زمین زدند.به هر حال زمان دارد می گذرد و نباید معطل ماند. اگر بخواهیم برای استقلال مربی پیدا کنیم برخی اسامی را داریم که شاید در حد استقلال نباشند اما چاره ای نیست زیرا موجودی ما همین ها هستند. به نظر من یک مربی ایرانی با کاریزمای بالا و یک مربی تمرین دهنده عالی خارجی را بیاورند. پارسال با فرهاد مجیدی این فرمول پیاده شد و قهرمان شدند.

وی درباره صحبت های جنجالی اخیرش که گفته بود استقلالی ها معرفت داشته باشند و به پرسپولیس تبریک بگویند گفت: وقتی پرسپولیس قهرمان لیگ شد نظرم این بود که قهرمان واقعی در جام حذفی مشخص می شود و وقتی آن بازی را هم بردند گفتم باید مرد باشیم به آنها تبریک بگوییم. یک روز هم ما قهرمان می شویم و آنها تبریک می گویند.

برومند گفت: همین الان این استقلال که قهرمان نشد را در آرامش قرار دهند و یک مربی خوب بیاورند و اجازه بدهند همین نفرات کارشان را دنبال کنند، خواهید سال بعد با اختلاف قهرمان می شود.از روزی که استقلال دربی را باخت هواداران یک جوری با من صحبت می کردند که جگرم می سوخت. این نتایج روی زندگی من و بقیه پیشکسوتان هم اثر گذاشت.هر چند این باشگاه یک احترام برای پیشکسوت خود قائل نیست. خدا را شکر که مردم احترام می گذارند.وی درباره عملکرد حسین حسینی و اینکه گفته می شود بهتراست وی یک فصل به تیم دیگری برود و احیا شود بیان داشت: اشتباهات قبل نباید تکرار شود. ما نباید آدم های نمک نشناسی باشیم. سال قبل همین گلر از ارکان اصلی قهرمانی ما بوده است. این فصل در بازی های آخر فروغی نداشت اما نباید او را نابود کنیم. من فکر می کنم استقلال گلر جدید نمی خواهد. یک مربی گلر خوب می خواهد. استقلال سالهاست از نداشتن مربی گلر خوب ضربه می خورد.

برومند در ادامه اضافه کرد: به نظرم صددرصد جواد نکونام برای سرمربیگری استقلال نسبت به دیگر اسامی ای که مطرح شده اند بهتر است.

وی در پایان درباره گزینه های مدیرعاملی استقلال گفت: سه نفر الان گزینه هستند برای مدیرعاملی که به نظرم هر کدام بیایند سر دوماه باید بروند. کار سختی نیست مدیریت استقلال منتهی اگر سه سال زمان بدهند. من همینجا ادعا می کنم اگر این فرصت را بدهند می توانم استقلال را قهرمان آسیا کنم.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  نمای روز

  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار