گوناگون

دردسر جدید ساپینتو برای استقلال!

دردسر جدید ساپینتو برای استقلال!

پارسینه: ماجراها و دردسرهایی که سرمربی استقلال در بازی مقابل پرسپولیس درست کرد تمام شدنی نیست.

ریکاردو ساپینتو در فینال جام حذفی پس از اینکه استقلال توانست گل مساوی را به ثمر برساند رفتار عجیب و غریبی نشان داد که موجب دریافت کارت قرمز و وقفه چند دقیقه‌ای در ادامه رقابت شد.

خبرآنلاین نوشت: حرکات او به گونه‌ای بود که حتی صدای بعضی از نمایندگان مجلس را هم درآورد و به نظر می‌رسد دوران حضورش در استقلال به پایان رسیده باشد اما دردسرهایش برای این باشگاه نه تنها خاتمه پیدا نکرده است، بلکه از قرار معلوم همچنان ادامه دارد. عصر امروز از مدیران فدراسیون فوتبال این نکته را شنیدیم که اگر کمیته انضباطی حکم سرمربی استقلال را به صورت غیابی صادر کند، حتی اگر ریکاردو ساپینتو دیگر در ایران نباشد، جدا از اینکه حکم صادر شده به اطلاع فیفا می‌رسد، جریمه نقدی مرتبط با آن نیز به باشگاه استقلال ابلاغ خواهد شد تا مبلغ مورد نظر از میزان درآمدهای این باشگاه کم شود.

این طور که مدیران فدراسیون می‌گویند ساپینتو هنگام انجام آن حرکات و دریافت کارت قرمز تحت قرارداد باشگاه استقلال بوده و این باشگاه باید مسئولیت کارهایش را برعهده بگیرد روی همین اصل حتی اگر با مرد پرتغالی قطع همکاری هم بکند، پرداخت جریمه نقدی احتمالی این مربی به واسطه فینال جام حذفی برگردن استقلالی‌ها خواهد بود.

ارسال نظر

 • ناشناس

  منصف باشید و فیلم را دوباره ببینید ، ساپینتو مقصر نبود ، جناب زاهدی هم که چند گونی کارت زرد از بوشهر با خودش آورده بود ، در ضمن نمی دانم باشگاه استقلال و هواداران استقلال چه هیزم تری به بعضی ها در کشور فروخته اند که تمام تلاششان برای ویرانی باشگاه استقلال هست ، قبلها پیشکسوتهای آبی پوش ، مثل حجازی و پورحیدری ، رشیدی ..... چنان نسبت به باشگاه استقلال تعصب و تعهد داشتند ، که عمرشان را پای این تیم گذاشتند و دنبال پول نبودند ولی امروز جای آنها را امثال طاهری ، زرینچه ......هست که فقط پول برایشان اهمیت دارد . مدیریت باشگاه استقلال و هیئت مدیره آن باید در دست مدیران منضبط و قانون مندی مثل آشتیانی و آجور لو و یا حمیدآصفی باشد نه یک مشت گدا و گشنه که هم به اسم پیشکسوت و هم به واسطه اتصال به این و آن دنبال پول و دزدی و رانت هستند . باشگاه بزرگ با هوداران بزرگ باید در دست مدیران بزرگ از مدیریت باشگاه تا مدیریت فوتبال باشد . نماینده مجلس بهتر هست سری به استان سیستان بزند و از فقر و محرومیت مردم استان سیستان رونویسی کند . اجازه بدهید ساپینتو در استقلال بماند و در کنار این باشگاه مردان متعصب و متعهدی مثل فرهاد مجیدی و علی منصوریان ، هادی طباطبایی ، ....... باشد .

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار