گوناگون

شرط بازگشت استقلال به لیگ قهرمانان آسیا

شرط بازگشت استقلال به لیگ قهرمانان آسیا

پارسینه: ممکن است پرونده مجوز حرفه‌ای باشگاه استقلال از سوی کمیته استیناف تایید شود که در این صورت آبی‌ها به جدول بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا برمی‌گردند.

به گزارش پارسینه و به نقل از ورزش سه؛ کمیته صدور مجوز حرفه‌ای فدراسیون فوتبال ایران مدارک استقلال را تایید نکرد. این موضوع اعتراض باشگاه استقلال را به همراه داشت و حالا یکی از اعضای کمیته استیناف می‌گوید ادله باشگاه استقلال برای تسویه حساب با استراماچونی قابل درک است. این بدین معنی است که ممکن است مجوز آبی‌ها تایید شود و آن‌ها به جدول مسابقات لیگ قهرمانان آسیا برگردند.

کمیته استیناف می‌بایست تا ۳۱ می‌برابر با ۱۰ خرداد نظر نهایی خود را به کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام کند. در این صورت کمیته صدور مجوز حرفه‌ای کنفدراسیون فوتبال آسیا مدارک را بررسی و تا ۲۵ خرداد نظرات نهایی‌اش را اعلام می‌کند.

غلامرضا بهروان یکی از اعضای کمیته استیناف در باره پرونده استقلال و استراماچونی و دلایلی که از سوی باشگاه استقلال آورده شد، می‌گوید: ما پرونده‌هایی را بررسی می‌کنیم که اعتراض شده باشد. استقلالی‌ها نوشتند که این پول را پرداخت کردیم. دلایلی آوردند مبنی بر اینکه اگر این پول در موعد مقرر پرداخت نشده بحث تحریم‌ها بوده است. حرف درستی هم هست. منوط به این است که آن‌ها قبول کردند یا نه، مدارک این موضوع و پاسخ‌های AFC را هم بررسی می‌کنیم. مطمئن باشید همه ما تلاش می‌کنیم به مشکل بر نخوریم. AFC باید در مورد نامه باشگاه استقلال پیرامون تحریم‌ها و اینکه استراماچونی حاضر نشد پول خود را به خاطر مشکل باشگاه استقلال در انتقال پول نقدا تحویل بگیرد، نظر بدهد. ما که وضعیت مملکت خودمان را می‌دانیم. ما در تحریم هستیم. نه فقط فوتبال بلکه همه جا درگیر این مسئله هستند. مطالبات زیادی هم داریم. هم باشگاه‌های ما طلب دارند و هم فدراسیون فوتبال، اینکه AFC قبول می‌کند یا نه، پیگیرش هستیم.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  نمای روز

  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار