گوناگون

آبی پوشان در یک قدمی حذف از لیگ قهرمانان آسیا

آبی پوشان در یک قدمی حذف از لیگ قهرمانان آسیا

پارسینه: استقلال نتوانست بدهی‌های خارجی و داخلی خود را پرداخت کند و احتمالاً از آسیا حذف خواهد شد.

کنفدراسیون فوتبال آسیا ماه‌ها پیش در نامه‌ای به همه فدراسیون‌های ملی درخواست کرد، به باشگاه‌های خود بگویند بدهی‌های مالی چه داخلی و چه خارجی را تا ۳۰ مارس که امروز است، پرداخت کنند، در غیر اینصورت مجوز حرفه‌ای آن‌ها برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا تایید نخواهد شد.

به نقل از خبرورزشی؛ فیفا تا پایان فروردین برای پرداخت بدهی استراماچونی به استقلال فرصت داده است و اعلام داشته اگر این کار را انجام ندهد یک پنجره را در گام نخست از دست خواهد داد. اما در این پرونده موضوع کسب مجوز حرفه‌ای از کنفدراسیون فوتبال آسیا است که امروز را آخرین فرصت برای همه تیم‌ها به منظور تسویه بدهی تعیین کرده بود.

مدیر رسانه‌ای باشگاه استقلال در کنفرانس خبری پیش از بازی با ذوب آهن اینطور توضیح داد: «باشگاه استقلال از راهکار‌های قانونی استفاده می‌کند تا شانس این را داشته باشد در روز‌های آینده مطالبات را پرداخت کند، ضمن اینکه مدیرعامل باشگاه باشگاه هم نامه‌ای را به کنفدراسیون فوتبال آسیا ارسال کرده است، توضیح داده که پرونده استراماچونی در حال رسیدگی برای پرداخت مطالبات او است، باتوجه به اینکه اواخر اسفندماه و تعطیلی بوده اگر امکان داشته باشه فرصت جدیدی را از کنفدراسیون فوتبال آسیا بگیرند جهت پرداخت مطالبات استراماچونی، این‌توضیح کوتاهی بود که باید می‌دادم.»

جالب است بدانید پرونده‌های بارگذاری شده در سایت مجوز حرفه‌ای از سوی یک شرکت آلمانی بررسی می‌شود و بعید است فرصت تعیین شده برای پرداخت بدهی را تمدید کند و به نظر می‌رسد استقلال در سال جدید هم شانس حضور در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا را نخواهد داشت. به خوبی می‌دانیم آلمان در جهان به نظم و انضباط و دیسپلین کاری مشهور است و بعید است استقلال شانسی برای حضور دوباره در بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا داشته باشد.

این موضوعی بود که رئیس سازمان خصوصی سازی ماه‌ها قبل هشدار داده بود. قربان زاده در برنامه فوتبال برتر گفته بود، استقلال اگر تا ۱۰ فروردین پول استراماچونی را ندهد از آسیا حذف خواهد شد. او مدعی شد باشگاه استقلال برای پرداخت بدهی استراماچونی از آن‌ها پول گرفت، اما این پول در جای دیگری هزینه شد!

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  نمای روز

  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار