گوناگون

افشاگری بزرگ خبرنگار مشهور آرژانتینی درباره مسی

افشاگری بزرگ خبرنگار مشهور آرژانتینی درباره مسی

پارسینه: خبرنگار آرژانتینی می‌گوید مسی منتظر پیشنهاد آبی‌واناری‌ها و در در پی حضور دوباره در نیوکمپ است.

«گاستون ادول» خبرنگار مشهور آرژانتینی می‌گوید لیونل مسی دوست دارد دوباره لباس آبی‌واناری را بر تن کند، اما مسیر بارسلونا برای آوردن او به نیوکمپ دشوار است.

به نقل از فارس؛ خبرنگار شبکه TYC آرژانتین درباره آینده ستاره پاری‌سن‌ژرمن می‌گوید: زمان علیه پاریسی‌هاست. اگر مسی ۱۰۰ درصد متقاعد شده بود، تاکنون قرارداد خود را با پاری‌سن‌ژرمن که روی میز است، تمدید می‌کرد. او هم‌اکنون قصد ندارد پیشنهاد تمدید قرارداد PSG را رد کند، اما منتظر پیشنهاد بارسلوناست.

ادول در ادامه گفت: لازم است ببینیم آیا بارسلونا می‌تواند قرارداد مسی را ثبت کند یا خیر. البته این اقدام ساده‌ای نخواهد بود. پاری‌سن‌ژرمن قصد دارد پیشنهاد جدیدی را در مذاکره بعدی روی میز بگذارد. مسی گزینه حضور در لیگ آمریکا را هم در دسترس دارد، اما می‌خواهد فعلاً در فوتبال اروپا بماند و این گزینه را در حال حاضر در نظر نمی‌گیرد.

پیشتر روزنامه «موندو دپورتیوو» خبر داده بود در حالی که قرارداد قهرمان جام جهانی ۲۰۲۲ با پاریسی‌ها در پایان فصل به پایان می‌رسد، مالکان قطری پاری‌سن‌ژرمن به سران این باشگاه گفته‌اند به هر قیمتی مسی را در پاریس نگه دارند.

بارسلونا نیز که با مشکلات مربوط به قوانین بازی جوانمردانه مالی دست و پنجه نرم می‌کند، مسیر سختی را برای جذب مسی در پیش دارد چراکه آن‌ها باید حدود ۲۰۰ میلیون یورو از دستمزد بازیکنان خود را کاهش دهند.

از عربستان و تیم الهلال یا الاتحاد هم به عنوان گزینه احتمالی برای ستاره ۳۵ ساله آرژانتینی نام برده می‌شود، اما به نظر می‌رسد آن‌ها به دلیل عدم تمایل مسی برای خروج از اروپا، از تلاش برای کشاندن او به عربستان پس از کریستیانو رونالدو منصرف شده‌اند.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  نمای روز

  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار