گوناگون

رونالدو سوار بر یکی از منحصر به فردترین مدل‌ های بوگاتی+ عکس

رونالدو سوار بر یکی از منحصر به فردترین مدل‌ های بوگاتی+ عکس

پارسینه: دوربین بسیاری از افراد کنجکاو تصویر CR۷ را با خودروی اسپورت انحصاری فرانسوی اش که تنها ۱۰ مورد از آن در جهان وجود دارد، ثبت کرد.

کریستیانو رونالدو یکی از ۱۰ مشتری خوش شانسی بود که به یکی از منحصر به فردترین مدل‌های بوگاتی یعنی Centodieci در تاریخ این برند لوکس فرانسوی دسترسی دارد.

به نقل از ورزش سه؛ حالا مهاجم پرتغالی و ماشین دیدنی و ۱۶۰۰ اسب بخاری اش در خیابان‌های مادرید دیده شده است. چشم اندازی که برای همه کسانی که توانستند این ابرخودرو و جواهر واقعی را از نزدیک ببینند، فراموش نخواهد شد.

اگرچه این وسیله نقلیه قبلاً دیده شده بود، اما این اولین بار است که کریستیانو پشت فرمان اتومبیل خود دیده می‌شود.

کریستیانو رونالدو در حال حاضر چندین مدل بوگاتی دارد، اما سنتودیچی با ارزش‌ترین دارایی او است. موضوعی که بیهوده نیست، زیرا در کل تنها ۱۰ دستگاه از آن ساخته شده است، آن هم به مناسبت ۱۱۰ سالگی انحصاری‌ترین برند گروه فولکس واگن که آخرین آن‌ها در پایان سال گذشته به صاحبش تحویل داده شد.

اتومبیلی که کریستیانو رونالدو مالک آن است، به طرز جالبی هفتمین خودرو از این سری است و جالب‌تر اینکه دارای شناسنامه پرتغالی است و رنگ آن هم سفید کوارتز است.

قیمت آن، همانطور که می‌توانید تصور کنید، گران است. هنگامی که در پایان سال ۲۰۱۹ وارد بازار شد، ارزش آن هشت میلیون یورو به اضافه مالیات بود. با محاسبه مالیات خودرویی با این کالیبر که در اسپانیا پرداخت می‌شود، صحبت از ۱۰ میلیون یورو بالاتر می‌رود.

رونالدو سوار بر یکی از منحصر به فردترین مدل‌ های بوگاتی+ عکس

سنتودیچی سفیدرنگ رونالدو یکی از ده مدل تولید شده از این خودروی لوکس است.

رونالدو می‌تواند از عملکرد بی‌رقیب این ابرخودرو که به حداکثر سرعت ۳۸۰ کیلومتر در ساعت می‌رسد و تنها در ۲.۱ ثانیه از صفر به ۱۰۰ می‌رسد، لذت ببرد.

عجیب اینکه سنتودیچی کریستیانو رونالدو گران‌ترین یا منحصر به فرد‌ترین مدل بوگاتی نیست. این یکی از خاص‌ترین‌ها است، اما در بالای لیست نیست.

این افتخار مربوط به Bugatti Voiture Noire است، اتومبیلی منحصر به فرد که در سال ۲۰۱۹ به مناسبت ۱۱۰ سالگی این شرکت ساخته شد و قیمت آن ۱۱ میلیون یورو بدون احتساب مالیات است. برای مدتی این گران‌ترین خودروی جهان بود تا اینکه رولزرویس Boat Tail آمد تا این موقعیت را پر کند.

بوگاتی Voiture Noire در زمان خود نیز به اشتباه به کریستیانو رونالدو اعطا شد، اما در واقع متعلق به خانواده فردیناند پیچ، رئیس فقید گروه فولکس واگن است.

رونالدو سوار بر یکی از منحصر به فردترین مدل‌ های بوگاتی+ عکس

گران‌ترین مدل خودروی بوگاتی، Voiture Noire است.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار