گوناگون

چرا سردار مقابل بایرن بازی نکرد؟

چرا سردار مقابل بایرن بازی نکرد؟

پارسینه: انتظار می رفت سردار آزمون مقابل بایرن مونیخ حداقل به عنوان یار تعویضی به میدان برود اما این اتفاق رخ نداد.

تحریریه پارسینه- مهدی علیاری: ‌می‌توان گفت بعد از تعطیلات زمستانی و منتفی شدن انتقال سردار آزمون به مارسی شرایط برای این ستاره ایرانی باشگاه بایرلورکوزن به طور کلی تغییر کرد و او در هفته‌های اخیر جزو بازیکنان کلیدی ژابی آلونسو بود و دو گل هم در بوندسلیگا به ثمر رساند.

با این وجود سرمربی اسپانیایی لورکوزن در تقابل حساس دیشب مقابل بایرن مونیخ تصمیم گرفت که از بازیکن دیگری به جای سردار آزمون در ترکیب اصلی خود استفاده کند. جایی که امین عدلی در کنار فلورین ویرتز و موسی دیابی مثلث خط حمله لورکوزن مقابل پرافتخارترین تیم فوتبال آلمان را تشکیل دادند.

همانطور که رسانه‌های آلمانی پیش از بازی دیشب گزارش داده بودند قابل پیش بینی بود که ژابی آلونسو به خاطر تاکتیک مورد نظر خود مقابل بایرن مونیخ از سردار در ترکیب اصلی استفاده نکند. در واقع آلونسو مقابل بایرن به دنبال استفاده از ضد حملات و سرعت بود و به همین خاطر امین عدلی را به سردار آزمون ترجیح داد.


اتفاقاً ژابی آلونسو از این تاکتیک خود مقابل بایرن مونیخ نتیجه هم گرفت چرا که امین عدلی موفق شد دو پنالتی بگیرد تا زمینه ساز پیروزی مهم تیمش مقابل بایرن مونیخ لقب گرفته باشد. در واقع این ستاره فرانسوی دیشب یکی از بهترین‌های تیمش بود.

البته انتظار می‌رفت که سردار آزمون در تقابل با بایرن مونیخ به عنوان یار تعویضی به میدان برود، اما شرایط و نتیجه بازی به گونه‌ای رقم خورد که ژابی آلونسو ترجیح داد در نیمه دوم بازی و آن هم اواخر آن از تعویض‌های دیگر خود به جای آزمون استفاده کند.

درخشش امین عدلی و بازگشت پاتریک شیک می‌تواند در ادامه فصل کار را برای سردار آزمون دشوار‌تر از این هم بکند، اما او هم به خوبی در هفته‌های اخیر قابلیت‌های خود را به ژابی آلونسو نشان داده و یک رقیب جدی برای دیگر مهاجمان لورکوزن که تعداد آن‌ها کم هم نیست محسوب می‌شود.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  نمای روز

  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار