گوناگون

ابهام در رابطه سردار آزمون و امیر قلعه‌نویی!

ابهام در رابطه سردار آزمون و امیر قلعه‌نویی!

پارسینه: رابطه قلعه‌نویی با سردار آزمون که همیشه با یک ابهام همراه بوده؛ اینکه بالاخره آیا آزمون کشف قلعه‌نویی بوده یا نه؟

حالا که امیر قلعه‌نویی بعد از ۱۶‌سال دوباره به نیمکت تیم ملی فوتبال ایران بازگشته است، همکاری او با شماری از بازیکنان این تیم می‌تواند حائز نکات قابل‌توجهی باشد. از آن جمله رابطه قلعه‌نویی با سردار آزمون که همیشه با یک ابهام همراه بوده؛ اینکه بالاخره آیا آزمون کشف قلعه‌نویی بوده یا نه؟ امیر همیشه ادعا می‌کند او این بازیکن را پیدا کرده، ازجمله در این مصاحبه که بهمن سال‌۹۳ انجام شد: «متأسفانه عده‌ای تا دل‌شان بخواهد علیه مربی ایرانی حرف می‌زنند. همین سردار آزمون ۱۵‌سالش بود که من در سپاهان او را به اردوی ترکیه بردم و در آنجا ۲‌بازی کرد. خیلی از جوانان مثل او را من به این فوتبال آوردم. زنگ بزنید و از خود آزمون بپرسید.»

به نقل از همشهری؛ خب، البته اگر به آزمون زنگ نمی‌زدند و از خودش نمی‌پرسیدند بهتر بود، چراکه او جواب مورد انتظار و مطلوب قلعه‌نویی را نداد! سردار همیشه ادعای قلعه‌نویی را رد کرده، ازجمله زمانی که همان بهمن‌ماه‌۹۳ در یک برنامه تلویزیونی روبه‌روی علی ضیا نشست و گفت: «قلعه‌نویی بزرگ ماست، ولی خب من یک بازی کردم برای تیم ایشان و خیلی دیده نمی‌شدم. در ترکیه زحمت کشیدم. کاشف اصلی من آقای اکبر محمدی بود. ایشان من را به فوتبال ایران معرفی کردند.»

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار