گوناگون

پایان عملیات انتخاب سرمربی تیم‌ملی ایران

پایان عملیات انتخاب سرمربی تیم‌ملی ایران

پارسینه: با تماسی که روسای فدراسیون فوتبال با مدیران ارشد کارخانه و باشگاه گل گهر سیرجان گرفتند، امیر قلعه نویی را باید سرمربی تیم ملی دانست.

با تماسی که روسای فدراسیون فوتبال با مدیران ارشد کارخانه و باشگاه گل گهر سیرجان گرفتند، امیر قلعه نویی را باید سرمربی تیم ملی دانست. امیر قلعه‌نویی امروز بعد از بازی هفته بیست و سوم گل گهر سیرجان مقابل نفت مسجد سلیمان از هدایت تیم باشگاهی اش کناره گیری می‌کند.

اعتماد نوشت: در حالی که پیش از این رسانه طرفداری از هفته‌ها قبل امیر قلعه نویی را گزینه شماره یک تیم ملی نامیده بود، ساعاتی پیش فدراسیون فوتبال و امیر قلعه نویی به توافق رسیدند.

اگرچه نه فدراسیون فوتبال و نه امیر قلعه نویی فعلا این توافق را تایید نکرده اند، اما از گل گهر سیرجان خبر رسیده مهدی تاج شبانه با روسای کارخانه گل گهر و باشگاه گل گهر تماس گرفت تا اجازه همکاری با امیر قلعه نویی را از آن‌ها بگیرد.

با این حساب بازی امروز گل گهر سیرجان مقابل نفت مسجد سلیمان آخرین حضور امیر قلعه نویی روی نیمکت گل گهر سیرجان است.

فدراسیون فوتبال از میان گزینه‌های نهایی سرمربی تیم ملی که شامل یک مربی داخلی و سه سرمربی خارجی می‌شد، امیر قلعه نویی را برگزید.

ارسال نظر

 • میرزا استواری

  سلام
  از همین حالا معتقد هستم که تیم ملی فوتبال ایران به نیمه نهایی جام ملت های آسیا هم صعود نخواهد کرد در حالیکه با کی روش که این همه منتقد دارد لااقل به نیمه نهایی صعود کرده بودیم. همه گفتند که سرمربی داخلی می تواند موفق باشد اما نه امیر قلعه نویی. اگر فرکی را گذاشته بودند آبرومندانه تر بود تا امیر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار