گوناگون

اظهارات جنجالی گل‌محمدی پس از باخت پرسپولیس

اظهارات جنجالی گل‌محمدی پس از باخت پرسپولیس

پارسینه: سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: از هواداران پرسپولیس عذرخواهی می کنم.

یحیی گل‌محمدی در نشست خبری پس از شکست مقابل سپاهان اظهار داشت: قبل از هرچیز از همه هواداران‌مان باید عذرخواهی کنم. با حضور گرم و پرشورشان نتوانستیم خوشحال شان کنیم. از این بابت واقعا شرمنده‌ایم.

*نیمه اول تحت تاثیر سپاهان بودیم

وی افزود: نیمه اول بازی خوبی را انجام ندادیم. تحت تاثیر حریف بودیم. نیمه خوبی برای ما نبود. در نیمه اول با ۱۰ نفره شدن، تنبیه شدیم. نیمه دوم هم بچه‌ها شجاعانه بازی کردند. توانستند دفاع جانانه‌ای مقابل سپاهان داشته باشند. شرایط بازی در نیمه دوم خیلی سخت شده بود، ولی موقعیتی به حریف ندادیم. گل که خوردیم دقایقی بود که نمی‌شد جبران کرد، ولی به نیمه دوم بازیکنان افتخار می‌کنم.

*باخت بدموقعی بود و کارمان برای قهرمانی سخت شد

سرمربی پرسپولیس گفت: باخت بدموقعی بود و کارمان را برای قهرمانی خیلی سخت کرده است. فاصله زیاد شد. نباید ناامید شویم. باید تلاش و بیشتر کار کنیم. از بازیکنان می‌خواهم تسلیم نشوند و فکر نکنند قهرمانی از دست مان رفته، کار سخت است، ولی به آینده امیدواریم و ان‌شاءالله بتوانیم جبران کنیم.

*مصدومیت پورعلی گنجی از ناحیه گردن بود

وی در خصوص آخرین وضعیت مرتضی پورعلی گنجی، عنوان کرد: خبر خاصی هنوز ندارم. قرار است MRI بگیرد. الان در بیمارستان است و اطلاع دقیقی از وضعیتش ندارم. مصدومیت او از ناحیه گردن بود.

*دلیل حضور آل کثیر

گل‌محمدی در خصوص اینکه بعد از ۱۰ نفره شدن، عیسی آل کثیر را اضافه کرد و آیا از نتیجه مساوی راضی نبوده، گفت: مهاجم بیرون کشیدیم و مهاجم اضافه کردیم. می‌خواستیم با سرعت بتوانیم به فضا‌های پشت دفاع حریف برسیم و همچنین بهتر دفاع کنیم. بیشتر به خاطر این بود.

*پرسپولیس باخته است و صحبت درباره مسائل مالی گوش شنوا و خریداری ندارد

وی در خصوص مسائل مالی پرسپولیس اظهار داشت: الان بازی را باخته‌ایم و متاسفانه امتیازی نگرفتیم. الان در مورد این مسائل صحبت کنیم فکر نمی‌کنم گوش شنوا و خریداری وجود داشته باشد. به هرحال در هر باشگاهی وقتی تیمی می‌خواهد قهرمان شود، به روز‌های خوب برگردد و بتواند روز‌های خوبی برای هواداران بسازد، همه باید وظیفه‌شان را درست انجام بدهند. در مورد این بحث‌ها فعلا صحبتی ندارم. ادامه می‌دهیم ببینیم چه اتفاقاتی می‌افتد.

سرمربی پرسپولیس در مورد دلیل سکوتی که در پیش گرفته بود، گفت: اتفاقات زیادی در چندماه اخیر افتاد. نمی‌خواهم مسائل را زیاد باز کنم. داخل و بیرون تیم وضعیتی که وجود داشت و خصوصا در بحث داوری، در آمار اشتباهات داوری تیم ما قطعا صدرجدول است. اتفاقاتی متاسفانه افتاد. تیم‌مان باخته الان حرفی بزنیم شاید کسی اهمیت ندهد. نمونه آن، امروز در ۵ دقیقه آخر، داور دو خطای خیلی راحت را به سپاهان هدیه داد.

ارسال نظر

 • مصی

  چرا نمیگی بابزدلیو سیتمهای عتیقه ای که میچینی تیمو به باد فنا دادم تو از اولم بدرد تیم پرسپولیس نمیخوردی وون عرضه اینکار ونداشتی

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار