گوناگون

خبر ناگوار برای طرفداران فوق ستاره برزیلی

خبر ناگوار برای طرفداران فوق ستاره برزیلی

پارسینه: باشگاه پاری سن ژرمن با انتشار اطلاعیه‌ای رسمی اعلام کرد نیمار از ناحیه مچ پای راست جراحی خواهد شد و دست کم تا سه ماه قادر به بازی برای این تیم نخواهد بود.

در حالی که دو روز به بازی بزرگ پاری سن ژرمن با بایرن مونیخ در دور برگشت مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان باقی مانده، باشگاه فرانسوی خبری تلخ درباره فوق ستاره برزیلی اش نیمار اعلام کرد.

به نقل از ورزش سه؛ بر اساس اعلام پاری سن ژرمن نیمار که مدتی بود از ناحیه مچ پای راست آسیب دیده بود باید تحت عمل جراحی قرار بگیرد و دست کم سه ماه از میادین دور خواهد بود. به این ترتیب ستاره برزیلی عملا این فصل را از دست خواهد داد.
۱۸۲۹۳۴۵

نیمار دو هفته پیش در بازی پی‌اس‌جی مقابل لیل آسیب دید. این ستاره برزیلی روز شنبه و در جریان دیدار تیمش مقابل نانت با چوب زیر بغل در استاد دو فرانس حاضر شد. تیم پزشکی پاری سن ژرمن در اطلاعیه‌ای که امروز منتشر شده اعلام کرد نیمار به دلیل مصدومیت‌های متعدد از ناحیه مچ پای راست در قطر جراحی خواهد شد.

در اطلاعیه پاری سن ژرمن چنین آمده است: "نیمار در سال‌های اخیر بار‌ها از ناحیه مچ پای راست آسیب دیده و مشکل داشته است. او آخرین بار روز ۲۰ فوریه از همین ناحیه دچار کشیدگی شد و تیم پزشکی باشگاه توصیه کرد که او جراحی شود. هدف این است که ریسک بازگشت مصدومیت او از بین برود. همه متخصصانی که در این باره با آن‌ها مشورت شد نظر تیم پزشکی باشگاه را تایید کردند. این عمل جراحی در روز‌های آینده در بیمارستان ASPETAR در دوحه قطر انجام خواهد شد. انتظار می‌رود بازگشت نیمار به تمرینات گروهی سه تا چهار ماه طول بکشد. "

به این ترتیب نیمار تا پایان فصل جاری دیگر به ترکیب پی‌اس‌جی برنخواهد گشت و زمان حضور دوباره او در تمرینات از میانه تابستان خواهد بود.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  نمای روز

  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار