گوناگون

لیورپول ۷- منچستر۰؛ این نتیجه دیگر تکرار نمی شود! + فیلم

لیورپول 7- منچستر0؛ این نتیجه دیگر تکرار نمی شود! + فیلم

پارسینه: لیورپول امشب در بازی بزرگ فوتبال انگلیس موفق شد در خانه‌اش منچستریونایتد را با پیروزی 7-0 در هم بکوبد.

به گزارش "ورزش سه"، شاگردان یورگن کلوپ امشب در ورزشگاه آنفیلد میزبان منچستریونایتد بودند تا در هفته بیست و ششم لیگ برتر به مصاف شیاطین سرخ بروند.

لیساندرو مارتینز در اوایل مسابقه دروازه تیمش را نجات داد. سانتر رابرتسون را نونیز می‌رفت به تور دروازه یونایتد بچسباند که دخالت لیساندرو مارتینز باعث شد توپ بعد از برخورد با او از بالای دروازه بیرون برود.

در دقیقه ۴۲ فرناندس پشت یک ضربه ایستگاهی ایستاد و ارسال او را کاسمیرو با ضربه سر وارد دروازه لیورپول کرد اما کمک داور پرچم زد و اعلام کرد این گل آفساید بوده و مورد قبول نیست.یک دقیقه بعد اولین گل بازی برای لیورپول به ثمر رسید. کودی خاکپو یک پاس استثنایی از اندی رابرتسون دریافت کرد و با حرکت در عرض و از پیش رو برداشتن واران با یک ضربه تماشایی دروازه دخیا را باز کرد. نیمه اول با برتری ۱-۰ لیورپولی‌ها به پایان رسید.

لیورپولی‌ها نیمه دوم را آتشین آغاز کردند. شاو و کاسمیرو با دو اشتباه توپ را از دست دادند و در شلوغی محوطه جریمه یونایتد لوک شاو نتوانست توپ را به خوبی دفع کند. توپ به الیوت رسید و پاس او را نونیز از فاصله نزدیک با ضربه سر به گل دوم لیورپول تبدیل کرد.

لیورپول اما دست بردار نبود. در دقیقه ۵۰ کودی خاکپو دومین گل خود و سومین گل لیورپول را به ثمر رساند. ضدحمله طوفانی لیورپول توسط کودی خاکپو آغاز شد. ستاره مصری لیورپول که لیساندرو مارتینز آرژانتینی را مدافع خود می‌دید با حرکات تکنیکی‌اش او را چند بار فریب داد تا در نهایت لیساندرو مقابل او به زمین افتاد. صلاح سپس پاسی برای خاکپو ارسال کرد و او با یک ضربه چیپ گل سوم لیورپول را به ثمر رساند.

حملات لیورپول همچنان ادامه داشت تا اینکه در دقیقه ۶۶ صلاح که پاس گل قبلی را داده بود به گل رسید. لیورپول کرنر ارسالی یونایتد را قطع کرده و به سرعت وارد فاز حمله شد. نونیز توپ را برای صلاح فرستاد. ارسال او بین راه منحرف شد اما به مقصد رسید. ستاره مصری بعد از یک چرخش با شلیک یک والی دروازه دخیا را برای چهارمین بار باز کرد.

چند دقیقه بعد داروین نونیز هم به گل دوم خود رسید تا مثل خاکپو در این بازی دو گله شود. بعد از یک ضربه آزاد برای لیورپول توپی که یونایتدها برگردانده بودند به کاپیتان لیورپول رسید و سانتر دقیق او را نونیز با یک ضربه سر محکم به گل پنجم قرمزهای مرسی‌ساید تبدیل کرد.

در دقیقه ۸۳ محمد صلاح بار دیگر به گل رسید تا لیورپول در این بازی سه بازیکن دو گله داشته باشد. الیوت در سمت راست فضایی وسیع در اختیار داشت. او فیرمینو را پیدا کرد و ستاره برزیلی که لوک شاو را در مقابل داشت توپ را به صلاح رساند تا او صد و بیست و نهمین گل خود در لیگ برتر را به ثمر برساند.

اما این پایان کار صلاح نبود. او در دقیقه ۸۸ یک پاس گل به فیرمینو داد تا ستاره تعویضی تیمش هم در این بازی تاریخی گلزنی کند. فیرمینو که به نظر می‌رسد در پایان فصل جاری لیورپول را ترک خواهد کرد در این شب تاریخی برای لیورپولی‌ها گلزنی کرد تا خاطره خوش دیگری در آنفیلد به ثبت برساند.

شب فاجعه‌بار منچستریونایتد در آنفیلد در نهایت با شکست ۷-۰ مقابل لیورپول به پایان رسید تا شیاطین سرخ یکی از شکست‌های تاریخی خود مقابل قرمزهای مرسی‌ساید را تجربه کنند.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار