گوناگون

واکنش جورجینا به اولین افتخار رونالدو در عربستان+ عکس

واکنش جورجینا به اولین افتخار رونالدو در عربستان+ عکس

پارسینه: کریستیانو رونالدو در پیروزی سه بر یک النصر مقابل الباطن گلی نزد اما او در بازی های قبلی النصر مقابل الوحده 4 گل زد و مقابل التعاون دو پاس گل داد و در بازی مقابل ضمک عربستان هم موفق شد هت تریک کند و سه گل به ثمر رساند.

تیم‌های النصر و الباطن عربستان در ورزشگاه مرسول پارک به مصاف هم رفتند و در نهایت در این بازی النصر موفق شد با نتیجه سه بر یک به پیروزی برسد و هر سه امتیاز این بازی را به دست بیاورد.

به گزارش خبرآنلاین؛ قبل از شروع این بازی کریستیانو رونالدو یک جایزه ویژه را دریافت کرد. به ستاره پرتغالی جایزه بهترین بازیکن ماه فوریه لیگ عربستان اهدا شد. رونالدو در ماه فوریه عملکرد بی نظیری در لیگ عربستان داشت و جایزه بهترین بازیکن را به این ترتیب به دست آورد. این جایزه اولین جایزه او در لیگ عربستان است.

رونالدو با انتشار یک پست در صفحه شخصی خود در شبکه اجتماعی اینستاگرام درباره این جایزه نوشت:" خوشحالم که جایزه بهترین بازیکن ماه فوریه را در لیگ عربستان سعودی دریافت کردم. امیدوارم اولین جایزه از جوایز زیاد دیگری باشد که می‌خواهم ببرم. افتخار می‌کنم که بخشی از این تیم هستم. "

کریستیانو رونالدو در پیروزی سه بر یک النصر مقابل الباطن گلی نزد، اما او در بازی‌های قبلی النصر مقابل الوحده ۴ گل زد و مقابل التعاون دو پاس گل داد و در بازی مقابل ضمک عربستان هم موفق شد هت تریک کند و سه گل به ثمر رساند.

اولین افتخار رونالدو در عربستان

جورجینا رودریگز نامزد کریستیانو پست رونالدو را در استوری اینستاگرامش بازنشر کرد و او را مورد تحسین قرار داد؛

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار