گوناگون

پدیده سرخپوشان به تیم ملی دعوت شد + جزئیات

پدیده سرخپوشان به تیم ملی دعوت شد + جزئیات

پارسینه: الخاندرو گارناچو پدیده ۱۸ ساله منچستریونایتد پس از درخشش، برای اولین بار به تیم ملی بزرگسالان آرژانتین دعوت شد تا قهرمان جام جهانی را در فیفا دی پیش رو همراهی کند.

الخاندرو گارناچو، وینگر ۱۸ ساله باشگاه منچستریونایتد در فهرست منتخبین لیونل اسکالونی برای تیم ملی آرژانتین جهت حضور در دیدار‌های دوستانه مقابل پاناما و کوراسائو قرار گرفت تا پاسخ این سوال که او آرژانتین را به عنوان تیم ملی خود انتخاب می‌کند یا اسپانیا، مشخص شود.

پارس فوتبال نوشت: این ستاره جوان که به یکی از مهره‌های کلیدی تیم اریک تنهاخ در فصل جدید تبدیل شده، اخیرا توانست گل دوم منچستریونایتد در جریان پیروزی ۳-۱ مقابل وستهام در جام حذفی را به ثمر برساند.

او که از ابتدای فصل ۲۳-۲۰۲۲ روند رو به رشدی داشته، پاداش این عملکرد را گرفته و برای اولین بار به تیم ملی بزرگسالان کشورش دعوت شد تا قهرمان جام جهانی را در فیفا دی پیش رو همراهی کند.

او که جایی در لیست اسکالونی برای جام جهانی قطر نداشت، امیدوار است تا شروع خوبی با تیم ملی بزرگسالان آرژانتین تجربه کرده و کم کم به مهره‌ای ثابت در این تیم تبدیل و جای خود برای جام جهانی بعدی را تثبیت کند. او البته واجد شرایط بازی برای اسپانیا هم هست، اما به نظر می‌رسد که کار حضورش در جمع یاران مسی تمام شده باشد.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار