گوناگون

دولت پول پرسپولیس را داده،پول استقلال را هم باید بدهد!

دولت پول پرسپولیس را داده،پول استقلال را هم باید بدهد!

پارسینه: موضوع شکایت استراماچونی از استقلال به یک بحران جدی در این تیم تبدیل شده است.

پرداخت طلب آندرا استراماچونی این روزها به مهم‌ترین دغدغه استقلالی‌ها تبدیل شده است. استقلال برای پرداخت مطالبات سرمربی ایتالیایی تنها تا 10 فروردین فرصت دارند و اگر تا آن موقع نتوانند طلب او را پرداخت کنند با جرمه‌های دیگری مواجه خواهند شد.

خبرآنلاین نوشت: با توجه به افزایش نرخ دلار در هفته‌های اخیر، طلب استراماچونی به 100 میلیارد تومان رسیده و مدیران استقلال معتقدند در شرایط فعلی توانایی پرداخت این مبلغ را ندارند. آن‌ها چند روز قبل با اعلام شماره حساب از هواداران هم برای تهیه این مبلغ کمک خواستند. استقلالی‌ها می‌گویند دولت و وزارت ورزش پیش از این هم در ماجرای طلب کالدرون به پرسپولیس کمک کردند و حالا لازم است که در مسئله مطالبات استراماچونی هم وارد شوند.

کاربران خبرآنلاین در خصوص پرداخت طلب 100 میلیاردی استراماچونی توسط دولت نظر خود را بیان کردند که در زیر چند نمونه از آن را می‌خوانیم؛

سیاوش:

خیر ... چرا باید پول مردم بدبخت رو بدن به اون .خودمان کم مشکل داریم.

عزیز:

مگه موافق و یا ممخالف بودن ما تاثیری در پرداخت پول داره. مدیرای فوتبالی ما این رو خوب فهمیدن که این پول رو اول و آخرش باید دولت بده. پس با فراغ بال هر قراردادی رو امضا می کنن چون ضمانت پشت امضا دولت ایرانه نه مدیرعامل باشگاه. این وسط همه به درصدهاشون میرسن و هوادار رو هم فریب می دن که به دولت فشار بیارن برای پرداخت پول و تمام. در اصل این هواداره که با تعصب بیجاش باعث این حیف و میل ها میشه و بعدا خود این هوادار طلب کار میشه که چرا باید دولت پرداخت کنه . خوب داداش من خودت به دولت فشار میاری که پول رو پرداخت کنه از اون طرف هم میگی مخالف پرداخت پول از طرف دولتی. یک کلام ختم کلام بگذارید یکبار فوتبال ایران رو تعلیق کنن تا مدیرای فوتبالی بیان پاسخگوی علت تعلیق باشن تا مدیری بعد از این جرات نکنه به خاطر سود درصد قرارداد < همچین قراردادهای ننگینی بنویسه

رضا:

سلام بله صد در صد. مگه اون موقع که طلب کالدرون رو دادن نظر سنجی کردید.

بی نام:

حقوق من بازنشسته را با 30 سال کار افزایش نمیدهید و مبلغ بسیار کمی بابت حقوق بازنشستگی میگیرم چون میگید بودجه نداریم ولی اون وقت برای مربی سایق یک تیم این همه پول دارید.

امین:

چرا باید مردم بیچاره با یان وضعیت اقتصادی متحمل این میزان ضرر بشن وقتی که یک عده دلال میان پول بیت المال رو میخورن و هیچکسی هم بازخواستشون نمیکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

فریدون:

خیر با پرداخت طلب استراماچونی توسط دولت مخالفم باید این مبلغ از مدیرانی که این وضع را درست کردن گرفته شود

عماد الدین:
به هیچ‌وجه موافق نیستم .چرا سو مدیریت آقایون از بیت المال پرداخت بشه این تیم ۷۰۰میلیارد کجا خرج کرده که حالا دنبال گدایی هست. اگه قراره پولی پرداخت بشه به همه تیم‌ها هم پرداخت بشه مثل نفت مسجد سلیمان
حمید قزاق:
آبی دلان عزیز با همت و همدلی میتوانیم مشکلات را پشت سر بگذاریم.اشخاص میروند اما استقلال همچنان استوار وپابرجاست.کمکهای ما میتواند استقلال را به اغیار بی نیاز نماید.تندرست وپاینده باشید.به امید موفقیتهای هر چه بیشتر استقلال کبیر.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار