گوناگون

احتمال اثبات اتهام دنی آلوز به تجاوز افزایش یافت

احتمال اثبات اتهام دنی آلوز به تجاوز افزایش یافت

پارسینه: اینطور که از خبرهای دادگاه روز جمعه شنیده می‌شود، دنی آلوس به دو دوست شاکی پرونده‌اش هم دست‌درازی کرده و قاضی از آنها خواست که علیه آلوس شهادت بدهند.

شانس تبرئه شدن دنی آلوز از اتهام تجاوز به شهروند اسپانیایی - اتفاقی که در روز سی‌ام ماه دسامبر سال ۲۰۲۲ رخ داد - به حداقل رسیده است. مدارک و شواهد جدیدی درباره پرونده جنجالی ستاره سابق بارسلونا منتشر شده که ادعای بیگناهی او را زیر سؤال می‌برد و شاید میخ آخر را به تابوت شانس او برای تبرئه شدن بزند.
در پی این ماجرا قاضی پرونده دنی آلوس از دو دوستی که قربانی را همراهی می‌کردند خواست که علیه آلوس شکایت کنند.

همانطور که به منابع قضایی EFE توضیح داده شد، دو دختر همراه قربانی تجاوز که یکی از آن‌ها دخترعموی شاکی و دیگری دوستش بود، روز جمعه به عنوان شاهد در دادگاه حاضر شدند. هر دو شاهد تایید کردند که قبل از بردن قربانی تجاوز به دستشویی (همانجایی که تجاوز انجام شد) فوتبالیست به آن‌ها نیز با قصد جنسی نزدیک شده بود و گویا به آن‌ها دست‌درازی کرده بود.

قاضی به آن‌ها گفت که این اختیار را دارند تا حادثه را گزارش بدهند، اما شاهدان این پیشنهاد را رد کرد تا از اهمیت تجاوز بزرگتر به دوستشان کاسته نشود. این دو شاهد همچنین روایت شاکی در مورد قبل و بعد از تجاوز را تایید کردند.

طبق داستانی که در دادگاه روایت شد، آن‌ها در کلوپ شبانه نزدیک به جایی که آلوس و دوستش نشسته بودند و مشروب می‌خوردند، با دوستانشان گرم گفتگو بودند که یک گارسون به آن‌ها نزدیک شد و گفت که برخی از آقایان می‌خواهند آن‌ها را به نوشیدن شامپاین در منطقه خصوصی دعوت کنند. آن‌ها به منطقه خصوصی رفتند و مشغول صحبت با آلوس و دوستش بودند که فوتبالیست حرکات ناشایستی انجام داد و سپس به سمت دستشویی رفت و به شاکی پرونده اشاره کرد که نزدیک شود. به گفته شاهدان آن‌ها تصور نمی‌کردند که این در دستشویی خصوصی باشد و فکر می‌کردند منطقه‌ای برای سیگار کشیدن است.

یک ربع بعد آلوس از دستشویی خارج شد و دختر هم پشت سرش بیرون آمد و نزد دوستانش رفت و با گریه گفت: «او من را اذیت کرد». همان لحظه دربان به آن‌ها نزدیک شد و متوجه ماجرا شد و بلافاصله تیم امنیتی را خبر کرد. در واقع این دربان، مالک کلوپ و دو گارسون هم روز جمعه در دادگاه حاضر شده و شهادت دادند.

آلوس از تاریخ ۲۰ ژانویه بازداشت است و تحقیقات همچنان ادامه دارد./ خبر ورزشی

ارسال نظر

 • ناشناس

  دنی جون بنداز گردن رسانه های معاند خودتو رها کن دیگه از عامل تجاوز آموزشکده فوتبال مشهد یا سعید طوسی کمتر نیستی

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار