گوناگون

افشاگری فتح الله زاده از قرارداد عجیب کاوه رضایی+ فیلم

افشاگری فتح الله زاده از قرارداد عجیب کاوه رضایی+ فیلم

پارسینه: افشاگری فتح الله زاده از قرارداد عجیب کاوه رضایی را با هم می بینیم.

افشاگری فتح الله زاده از قرارداد عجیب کاوه رضایی را با هم می بینیم.

قرارداد عجیب کاوه رضایی مهاجم تیم فوتبال تراکتور با این تیم و بحث بازگشت او با استقلال به یکی از مسائل پیچیده و عجیب تبدیل شده است.

نام کاوه در ابتدای این فصل از لیست استقلال خط خورد و این بازیکن به تراکتور پیوست؛ در حالی که گفته می‌شد بندی در قرارداد این بازیکن وجود دارد که در نیم فصل می‌تواند به استقلال بازگردد.

حالا و در این شرایط و با وجود قرارداد عجیب کاوه رضایی علی فتح الله زاده مدیرعامل باشگاه استقلال می‌گوید کمیته انضباطی تعیین می‌کند کاوه رضایی در تراکتور بماند یا به استقلال بازگردد.

فتح الله زاده گفت: آقای آجورلو (مدیرعامل سابق استقلال) قراردادی با کاوه بسته است. یک چیز ۳۰ میلیاردی پیشنهاد کرده است. گفته "برو و نیم فصل بیا؛ اگر نیامدی هم این ۳۰ میلیارد برای شما". یکسری اختلافاتی داریم. ایشان باید آن موقع می‌آمد که نیامد. از آنطرف نصیرزاده (مدیرعامل باشگاه تراکتور) می‌گوید "کاوه با ما یک ساله بسته است". خیلی قاطی شده است!

وی افزود: امروز (سه شنبه) جلسه کمیته انضباطی است و آنجا مشخص می‌شود بازیکن کدام تیم است.

مدیرعامل استقلال تاکید کرد که کاوه رضایی در حال حاضر در لیست این تیم قرار ندارد. فتح الله زاده افزود: باشگاه تراکتور می‌گوید کاوه بازیکن ما است. منتظریم ببینیم تکلیفش با تراکتور چه می‌شود و بعد ببینیم تکلیفش با ما چه می‌شود!

وی در پاسخ به این سئوال که آیا ریکاردو ساپینتو سرمربی استقلال کاوه را می‌خواهد؟ تاکید کرد: اول باید تکلیفش مشخص بشود. ما در لیست‌مان فقط یک جای خالی داریم.

مدیرعامل استقلال گفت: امروز سه شنبه با تراکتور جلسه دارد و سپس با ما جلسه خواهد داشت.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار