گوناگون

استقلال ۴ - ملوان صفر

استقلال ۴ - ملوان صفر

پارسینه: استقلال و ملوان از ساعت ۱۵ به مصاف یکدیگر رفته اند.

استقلال و ملوان از ساعت ۱۵ به مصاف یکدیگر رفته اند. تیم فوتبال استقلال در چارچوب هفته هفدهم رقابتهای لیگ برتر از ساعت ۱۵ در ورزشگاه آزادی به مصاف ملوان رفته است.

هفته هفدهم - بیست و دومین دوره رقابت‌های لیگ برتر
پنج‌شنبه: ۰۶/۱۱/۱۴۰۱؛ ساعت: ۱۵:۰۰
ورزشگاه: آزادی تهران / هزار تماشاگر
گروه داوری: سید مهدی سیدعلی / کمک ها: محمد عطایی - علی‌اکبر نوری؛ داور چهارم: علی بای / ناظر: نادر جعفری

ترکیب استقلال:


علیرضا رضایی، رافائل سیلوا، روزبه چشمی، جعفر سلمانی، کوین یامگا، آرش رضاوند، زبیر نیک نفس، سعید مهری، مهدی قایدی، محمد محبی و ارسلان مطهری
سرمربی: ریکاردو ساپیتو

ترکیب ملوان:


ایمان صادقی، علیرضا خوش‌کفا، سعید کریمی، سجاد بازگیر، مسعود زائرکاظمین، پدرام قاضی‌پور، مجید عیدی، محمود مطلق‌زاده، محمدصادق بارانی، مهران احمدی و مهدی مومنی
سرمربی : مازیار زارع

گزارش مسابقه:

دقیقه ۱۰: ضربه پای چپ پدرام قاضی پور با اختلاف نسبتا زیادی از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۱۲: یک موقعیت فوق العاده برای بازیکنان ملوان از دست رفت. روی حرکت مجید عیدی و ارسال او به روی دروازه، به قاضی پور رسید. شوت این بازیکن پس از برخورد به رافائل سیلوا، تغییر مسیر داد و در آستانه ورود به دروازه بود که روزبه چشمی با حضوری به موقع، توپ را از روی خط دروازه برگشت داد.

دقیقه ۱۳: بلافاصله و پس از این توپ، یامگا با یک پاس در عمق دیدنی، ارسلان مطهری را صاحب توپ کرد و در شرایطی که این بازیکن در حال تک به تک شدن با دروازه ملوان بود، با برخورد خوشکفا روی زمین افتاد و داور یک خطای پشت محوطه جریمه برای آبی‌ها اعلام کرد.

دقیقه ۱۸: پس از وقفه طولانی در بازی، بالاخره سعید مهری ضربه کاشته حاصل از خطا به روی ارسلان را زد که شوت محکم این بازیکن با اختلاف بسیار کم از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۳۶ : حرکت عالی مهدی قائدی از سمت چپ و عبور از مدافع ملوان منجر به ارسال زمینی او مقابل دروازه ملوان شد و توپ از ایمان صادقی رد شد و به پدرام قاضی پور که در تنش با ارسلان مطهری سرنگون شده بود برخورد کرد و وارد دروازه ملوان شد.

دقیقه ۴۳ بار دیگر ارسال کوتاه از جناح چپ از سوی سعید مهری، به محمد محبی رسید و این بازیکن با یک شوت از پشت محوطه جریمه گل دوم استقلال را به ثمر رساند.

در نهایت نیمه نخست مسابقه با پیروزی دو بر صفر آبی ها به پایان رسید.

گزارش نیمه دوم:

دقیقه ۴۹: محمد محبی پشت محوطه جریمه صاحب توپ شد که ضربه او با برخورد به ارسلان و مدافع حریف، برگشت داده شد.

دقیقه ۵۵: حرکت بسیار خوب رضاوند از سمت چپ و ارسال این بازیکن در محوطه جریمه به رضا میرزایی رسید، ولی ضربه عجیب و غریب این بازیکن از خط طولی به بیرون رفت.

دقیقه ۶۰: پاس پنجاه متری سعید متری در موقعیت تک به تک نصیب مهدی قایدی شد و در شرایطی که سنگربان ملوان نیز تا گوشه محوطه جریمه از دروازه بیرون آمده بود، اما ضربه قایدی با اختلاف بسیار کمی از کنار تیرک دروازه خالی به بیرون رفت.مدافع ملوان به دلیل برخورد با تیر دروازه مصدوم شد.

دقیقه ۶۱: حرکت دیدنی رضاوند از چپ و پاس او در محوطه جریمه به میرزایی رسید که شوت این بازیکن را ایمان صادقی، سنگربان ملوان دفع کرد و توپ به عبدالله حسینی رسید تا این بازیکن توپ را راهی کرنر کند.

دقیقه ۶۹: ضربه محمد قادری با فاصله از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۷۳ : گل سوم استقلال توسط ارسلان مطهری. استارت انفجاری رضا میرزایی از سمت چپ و ارسال این بازیکن به روی دروازه، با خروج اشتباه ایمان صادقی و عبدالله حسینی مدافع ملوان، با تأثیرگذاری ارسلان مطهری همراه شد و این بازیکن برای سومین بار دروازه حریف را باز کرد.

دقیقه ۷۵: یک ارسال از سمت راست به روی دروازه، در محوطه جریمه به صادق بارانی رسید. شوت این بازیکن با برخورد به حامدی فر راهی کرنر شد. پ کرنر ارسالی نیز با ضربه سر مدافع پیش تاخته ملوان همراه شد که رضایی توپ را مهار کرد.

دقیقه ۸۱: شوت سعید مهری از پشت محوطه جریمه، به شکل خطرناکی از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۸۶: گل چهارم استقلال توسط روزبه چشمی: استقلال در دقیقه‌ی ۸۶ گل چهارم را هم به ثمر رساند و زننده‌ی این گل شماره‌ی چهار این تیم یعنی روزبه چشمی بود. مدافع پیش‌تاخته‌ی استقلال روی ارسال سعید مهری با ضربه‌ی سری دقیق این گل را به ثمر رساند تا برد آبی‌ها باشکوه‌تر از قبل شود

بازی در ادامه با حملات استقلال ادامه پیدا کرد و آن‌ها با روحیه‌ی عالی از بحران خارج شدند و حریف خود را رفت و برگشتی کردند. دیدار رفت هم با پیروزی سه بر یک استقلال تمام شده بود. آن‌ها حالا از یک بازی بیشتر با پرسپولیس صدرنشین پنج امتیاز اختلاف دارند و به اینده امیدوار هستند

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار