گوناگون

میهمان ویژه اردوی رئال بتیس در ریاض+ عکس

میهمان ویژه اردوی رئال بتیس در ریاض+ عکس

پارسینه: کریستیانو رونالدو شب گذشته میهمان ویژه اردوی رئال بتیس در ریاض بود.

کریستیانو رونالدو شب گذشته میهمان ویژه اردوی رئال بتیس در ریاض بود. رئال بتیس از روز گذشته و برای حضور در سوپرجام اسپانیا در ریاض عربستان حضور دارد. بتیس فردا شب باید در نیمه نهایی این رقابت‌ها برابر بارسلونا قرار بگیرد و در صورت پیروزی، با برنده دیدار رئال مادرید و والنسیا دیدار خواهد کرد.

به نقل از ورزش سه؛ شب گذشته کریستیانو رونالدو به هتل بتیسی‌ها رفت و میهمان ویژه اردوی رئال بتیس شد. هدف او دیدار با هم‌تیمی‌اش در تیم ملی پرتغال یعنی ویلیام کاروالیو بود. کاروالیو چند فصلی است که برای بتیس بازی می‌کند و در تیم ملی پرتغال نیز ۸۰ بازی ملی دارد که تقریبا در اکثر آن‌ها کنار رونالدو به میدان رفته است. او شب گذشته عکسی از خود و رونالدو در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد تا مشخص شود که فوق ستاره جدید النصر در هتل رئال بتیس حضور دارد.

رونالدو اخیرا با قراردادی نجومی با النصر عربستان قراردادی دو سال و نیمه بست. جالب اینکه اولین گل دوران حرفه‌ای رونالدو برابر رئال بتیس بود. او در ۱۷ سالگی و زمانی که برای اسپورتینگ لیسبون بازی می‌کرد، در یک بازی دوستانه مقابل بتیس از دقیقه ۷۰ وارد زمین شد و توانست گلزنی کند و کمک کرد اسپورتینگ ۳-۲ برنده شود. رونالدو را در آن زمان کسی نمی‌شناخت، اما یک سال بعد او با انتقال به منچستریونایتد تبدیل به چهره‌ای جهانی شد.

رونالدو در کنار کاروالیو

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار