گوناگون

گل دیدنی جهانبخش ناجی تیمش شد+ فیلم

گل دیدنی جهانبخش ناجی تیمش شد+ فیلم

پارسینه: ینس تورنسترا در دقیقه‌ی سوم تیم میزبان را پیش انداخت و فاینورد را در آستانه‌ی تحمل دومین باختش در این فصل قرار داد اما تعویض طلایی آرنه اسلوت روند بازی را تغییر داد.

گل دیدنی جهانبخش ناجی تیمش شد. فاینورد با گل دیدنی جهانبخش از شکست برابر اوترخت گریخت و صدرنشینی‌اش را حفظ کرد.

فرارو نوشت: تیم‌های اوترخت و فاینورد از ساعت ۱۴:۴۵ دقیقه به وقت تهران در هفته‌ی پانزدهم رقابت‌های اردیویزه‌ی هلند به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان به تساوی یک بر یک رضایت دادند.

ینس تورنسترا در دقیقه‌ی سوم تیم میزبان را پیش انداخت و فاینورد را در آستانه‌ی تحمل دومین باختش در این فصل قرار داد، اما تعویض طلایی آرنه اسلوت روند بازی را تغییر داد.

علیرضا جهانبخش، ستاره‌ی ایرانی و ملی‌پوش فاینورد در دقیقه‌ی ۵۹ وارد زمین شد و توانست در دقیقه‌ی ۹۰ گل دیدنی جهانبخش تیمش را وارد دروازه‌ی حریف کند و فاینورد را از یک شکست تلخ فراری دهد. جهانبخش توپ سرگردانی که از سمت راست ارسال شده بود را با شوتی مهلک به قعر دروازه‌ی اوترخت فرستاد. علیرضا در دقیقه‌ی ۹۹ نیز با ارسال یک پاس فوق‌العاده برای خیمنز تیمش را به گل دوم رساند، اما این گل در موقعیت آفساید زده شد.فاینورد با این یک امتیاز ۳۴ امتیازی شد و جایگاه خود را در صدر جدول تثبیت کرد. اوترخت هم با ۲۵ امتیاز در رده‌ی هفتم ایستاد.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار