گوناگون

فرهاد مجیدی در یک قدمی تیم ملی ایران ؟

فرهاد مجیدی در یک قدمی تیم ملی ایران ؟

پارسینه: به نظر می‌رسد که رسانه‌های اماراتی باتوجه به عملکرد خوبی که فرهاد مجیدی در اتحاد کلباء داشته، دوست ندارند که او از تیم جدا شود.

باشگاه خبرنگاران نوشت: روزنامه الخلیج امارات روز گذشته در گزارشی مدعی شد که تیم ملی فوتبال ایران با فرهاد مجیدی سرمربی اتحاد کلباء رسما وارد مذاکره شده و برای جایگزینی کی‌روش با این مربی جوان تماس گرفته است.

الخلیج در گزارش خود نوشت که فرهاد مجیدی بیشترین شانس را برای جایگزینی کی‌روش در نیمکت ایران دارد.

این خبر روزنامه الخلیج در روزنامه دبی اسپورت دیگر روزنامه سرشناس اماراتی هم بازتاب داشت تا جایی که این روزنامه با تیتری که زد نشان داد که نگران جدایی فرهاد مجیدی از اتحاد کلباء است.

دبی اسپورت با تیتر" آیا تیم ملی ایران فرهاد مجیدی را از اتحاد کلباء می‌رباید" نوشت: روزنامه الخلیج آورده است که مجیدی بیشترین شانس را برای حضور در تیم ملی ایران دارد. هنوز معلوم نیست که آیا مجیدی قرارداد خود را با اتحاد کلباء کامل می‌کند یا اینکه برای حضور در تیم ملی ایران برنامه ریزی می‌کند، البته مجیدی تجربه بسیار کمی در تیم ملی ایران دارد به طوری که تنها دو بازی هدایت تیم ملی امید ایران را در اکتبر ۲۰۱۹ برعهده گرفت و در هر دو بازی هم شکست خورد.

فرهاد مجیدی بعد از قهرمان کردن استقلال در لیگ برتر ایران از این تیم جدا شد تا هدایت اتحاد کلباء را برعهده بگیرد. او شروع بسیار خوبی با این تیم داشت و حتی خود را به رده‌های بالای جدول رده بندی هم رساند و ستایش رسانه‌های اماراتی را به دنبال داشت. البته تیم او در بازی‌های اخیر با افت محسوسی مواجه شده است به طوری که سه شکست پیاپی را تجربه کرده است تا به رده هشتم جدول رده بندی سقوط کند.

ارسال نظر

 • ببر مازندران

  آدم قحطه؟

 • صالح

  سرمربی گری تیم ملی برای فرهاد مجیدی هنوز زوده... باید تجربه های بیشتری کسب کنه و بعدا سرمربی تیم ملی بشه... با اینکه استقلالی هستم اما تجربه یحیی گل محمدی بیشتره ... یحیی یا قلعه نویی سرمربی بشن بهتره...

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار