گوناگون

سورپرایز سرمربی صنعت نفت برای بازی مقابل گل گهر

سورپرایز سرمربی صنعت نفت برای بازی مقابل گل گهر

پارسینه: سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان بازی تیمش مقابل گل گهر را سخت دانست.

ادسون تاوارس، سرمربی صنعت نفت در نشست خبری پیش از بازی فردا دو تیم صنعت نفت آبادان و گل‌گهر سیرجان، اظهار کرد: حدس می‌زنم بازی فردا یکی از سخت‌ترین بازی‌های صنعت نفت در دوران فعالیت من در این تیم باشد، زیرا گل‌گهر تیم بسیار خوبی است و آقای قلعه‌نویی دو سال است که در این تیم حضور دارد و تغییرات زیادی در بازیکنان نداشته‌اند.

به نقل از ایسنا؛ او با اشاره به وضعیت تیم نفت آبادان، ادامه داد: هر وقت تیمی در انتهای جدول و شرایط سختی قرار دارد، هر بازی برای آن سخت و بسیار پیچیده خواهد بود. به هر حال امیدوارم فردا خوب بازی کنیم و نتیجه مثبتی کسب کنیم.

سرمربی صنعت نفت آبادان گفت: بیش‌تر بازیکنان ما باتجربه هستند و این تجربه را دارند که در تیم‌های بزرگ بازی کرده باشند و به همین دلیل شرایطی که در آن قرار داریم را بسیار درک می‌کنند. در واقع ما از نظر روحی روانی بیش‌تر با بازیکنان جوان‌مان صحبت می‌کنیم تا با بازیکنان باتجربه‌مان. البته من خیلی هم عادت ندارم که با بازیکنی به صورت شخصی صحبت کنم و بیش‌تر به عنوان یک تیم با بازیکنانم صحبت می‌کنم و در واقع بحث انگیزشی را در قالب تیم انجام می‌دهم.

وی درباره جذب یک بازیکن خارجی عنوان کرد: مارکو بازیکن اهل کرواسی قرار بود امروز به آبادان بیاید که فکر می‌کنم رسیده است و باید یکی، دو روز استراحت کند، اما مشکلی که در اینجا وجود دارد بحث کار‌های اداری مربوطه است که یک بازیکن باید طی کند تا بتواند آماده بازی شود و این زمان زیادی می‌برد. پیش از این هم یک بازیکن اهل اروگوئه جذب کردیم که ۱۵ روز است در آبادان به سر می‌برد، اما از نظر اداری آماده بازی نیست، در حالی که باشگاه به بازیکن پول قرارداد او را می‌دهد و فدراسیون باید نگران این قضیه باشد و به این موضوع توجه ویژه کند تا کار‌های اداری برای بازی کردن یک بازیکن زودتر انجام شود.

تاوارس در پایان گفت: مصدوم نداریم، اما منتظر سورپرایز ما باشید.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار