گوناگون

اختیار انتخاب سرمربی تیم ملی به مهدی تاج تفویض شد

اختیار انتخاب سرمربی تیم ملی به مهدی تاج تفویض شد

پارسینه: هیات رئیسه فدراسیون فوتبال به مهدی تاج رئیس این فدراسیون برای انتخاب دو سرمربی تیم‌های ملی تفویض اختیار کرد.

هیات رئیسه فدراسیون فوتبال به مهدی تاج رئیس این فدراسیون برای انتخاب دو سرمربی تیم‌های ملی تفویض اختیار کرد.

به گزارش مهر، احسان اصولی عضو هیات رئیسه و سخنگوی فدراسیون فوتبال توضیحاتی درباره جلسه روز گذشته هیات رئیسه فدراسیون فوتبال ارائه داد.

اصولی گفت: «در جلسه هیات رئیسه که روز گذشته حدود ۳ ساعت طول کشید، برگزاری دو مجمع با هدف قانونمند کردن فدراسیون فوتبال به تصویب هیات رئیسه رسید. تاکیدات ریاست فدراسیون این بود که اساسنامه فدراسیون به صورت کامل اجرایی شود و ارکان و نهاد‌های برآمده رای خود را از مجمع فدراسیون به عنوان بالاترین مرجع فدراسیون دریافت کنند.»

او ادامه داد: «یکی از این ارکان، کمیته مستقل حسابرسی فدراسیون فوتبال است که تصویب شد در تاریخ ۸ بهمن سال جاری مجمع فوق العاده تشکیل شود و بحث معرفی و تصویب کمیته مستقل حسابرسی فدراسیون فوتبال در این مجمع انجام خواهد شد. همچنین موضوع حسابرس فدراسیون که اعلام انصراف کرده نیز به رای گیری گذاشته خواهد شد و با مصوبه مجمع فوق العاده، این موضوع هم رای گیری خواهد شد.»

اصولی خاطرنشان کرد: «مجمع دوم هم ۲۷ اسفند ماه تشکیل می‌شود و پس از اینکه کمیته حسابرسی مستقل فدراسیون تصویب شد، صورت‌های مالی دپارتمان مالی و خزانه دار فدراسیون در این مجمع تصویب خواهد شد. البته هر دو مجمع را احتمالاً مجازی برگزار می‌کنیم. چراکه پس از فراگیری کرونا، زیرساخت‌هایی به وجود آمد و تجربه مجمع غیرحضوری را داشتیم و الان هم کنفدراسیون فوتبال آسیا خیلی از مجامع خود را به این شکل برگزار می‌کند. با این روند، در وقت و زمان هم صرفه جویی می‌شود. دستور جلسه در زمان مقرر برای اعضا ارسال خواهد شد و دبیرکل محترم در این باره اقدامات اجرایی را انجام می‌دهد.»

او درباره تیم‌های ملی بانوان گفت: «دپارتمان بانوان فدراسیون پیشنهاداتی را در این جلسه مطرح کرد و اعضا هیات رئیسه نظرات خود را ارائه کردند. پس از آن مجموعه بحث‌هایی که انجام شد و رزومه‌هایی که مورد بررسی قرار گرفت. با توجه به کمبود زمانی که داریم و احتمالاً ۶ بهمن تیم ملی فوتسال بانوان به کافا اعزام می‌شود و فروردین ماه هم تیم ملی- فوتبال- بانوان اعزام دارد، هیات رئیسه فدراسیون درباره انتخاب سرمربیان این تیم‌ها به رئیس فدراسیون تفویض اختیار کرد که در این باره تصمیم گیری صورت گیرد.»

اصولی خاطرنشان کرد: «دو موضوع تصویب آیین نامه مالی و معاملاتی هم مورد بحث و گفتگو قرار گرفت. همچنین بحث پاداش‌های فدراسیون و تیم‌های ملی به جلسه آتی موکول شد. ضمن اینکه بحث هیات‌های استانی هم با توجه به کمیته امور استان‌ها در دستور جلسه آتی هیات رئیسه فدراسیون قرار خواهد گرفت.»

در اظهارات اصولی که در سایت فدراسیون فوتبال منتشر شده است، اشاره‌ای به وضعیت انتخاب سرمربی تیم ملی بزرگسالان و وضعیت کارلوس کی روش یا مربی جدید نشده است.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار