گوناگون

سورپرایز فدراسیون فوتبال برای معرفی جانشین کی روش!

سورپرایز فدراسیون فوتبال برای معرفی جانشین کی روش!

پارسینه: طی روزهای اخیر شایعه ای مطرح شده مبنی بر اینکه قلعه نویی گزینه اصلی فدراسیون فوتبال است اما یکی از مسئولان فدراسیون می‌گوید گزینه‌هایی در لیست هستند که حتی نام‌شان رسانه‌ای نشده. آیا فدراسیون فوتبال به دنبال یک سورپرایز است؟

در بین گزینه‌های ایرانی سرمربیگری تیم ملی ، می‌توان حضور دایی را روی نیمکت تیم ملی تقریبا غیرممکن دانست و ۴مربی دیگر هم در حال‌حاضر مشغول فعالیت در تیم‌های باشگاهی هستند. فرهاد مجیدی هدایت اتحاد کلبا را بر عهده دارد، هرچند که او در این هفته‌ها نتایج خوبی نگرفته و جایگاه چندان محکمی در این تیم ندارد. یحیی گل‌محمدی با پرسپولیس صدرنشین لیگ است و جدایی او از این تیم در شرایط فعلی دور از ذهن به‌نظر می‌رسد.

جواد نکونام هم با فولاد نتایج خوبی نگرفته و البته از فدراسیون خبر می‌رسد که برخی صحبت‌های نکونام در مورد حضورش در تیم ملی ناراحتی تاج را به همراه داشته است. امیر قلعه‌نویی هم هدایت گل‌گهر را بر عهده دارد، البته اگر او گزینه نهایی باشد، جدایی‌اش از باشگاه سیرجانی چندان سخت نیست ولی نباید فراموش کرد که او سال‌ها قبل با ناکامی از تیم ملی جدا شد و در ۱۰سال اخیر هم موفقیتی در فوتبال ایران به‌دست نیاورده است.

هرچند برخی سایت‌های خبری با پیش‌بردن یک جریان خاص، به این موضوع اشاره کرده‌اند که قلعه‌نویی گزینه اصلی است ولی یکی از مسئولان فدراسیون فوتبال در این خصوص گفت: «به هیچ عنوان هنوز در مورد یک نام خاص به نتیجه نرسیده‌ایم و شرایط چند مربی در حال بررسی است. حتی چند مربی هم در لیست ما هستند که در این مدت نامی از آنها در رسانه‌ها برده نشده است. ما سعی می‌کنیم به‌زودی بهترین و درست‌ترین تصمیم را بگیریم.»

باید این نکته مهم را هم درنظر داشت که نخستین بازی تیم ملی در فروردین ماه سال۱۴۰۲ خواهد بود و اعضای هیأت‌رئیسه حداقل ۳ماه زمان مفید را برای انتخاب نهایی سرمربی تیم ملی فوتبال بزرگسالان پیش روی خودشان می‌بینند؛ هرچند این انتخاب سرنوشت‌ساز برای فوتبال ایران زودتر از اینها نهایی خواهد شد.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار