گوناگون

اولین تصاویر از رونالدو و جورجینیا در خاک عربستان

اولین تصاویر از رونالدو و جورجینیا در خاک عربستان

پارسینه: استقبال هواداران النصر از این مراسم به حدی بالا بود که سایت بلیت فروشی با اختلال مواجه شد.

کریستیانو رونالدو دیشب، با هواپیمای شخصی خود و به همراه خانواده و برخی از نزدیکانش، وارد ریاض، پایتخت عربستان، شد.

همشهری نوشت: این بازیکن ساعاتی قبل و در شرایطی که در هواپیمای شخصی خود در حال سفر به ریاض بود، در پیامی ویدئویی، خطاب به هواداران النصر گفت: هواداران النصر؛ به زودی شما را می‌بینم.

با این حال رونالدو در شرایطی وارد عربستان شد که مقامات باشگاه النصر از حضور رسانه‌ها و هواداران برای استقبال از این ستاره پرتغالی در فرودگاه جلوگیری کرده بودند.

رونالدو و جورجینیا

باشگاه النصر قصد دارد مراسم معارفه رونالدو را از ساعت هفت شب دیروز در ورزشگاه مرسول پارک و در حضور هواداران برگزار کند. در این مراسم که دو ساعت به طول می‌انجامد، این ستاره پرتغالی ضمن سخنرانی برای هواداران، پیراهن النصر را بر تن خواهد کرد.

این باشگاه بلیت‌های مراسم رونمایی از کریستیانو رونالدو را به مبلغ 15 ریال سعودی به هواداران عرضه کرده است و قصد دارد درآمد حاصل از این بلیت فروشی را به یک مرکز خیریه اهدا کند.

اولین تصاویر از رونالدو و جورجینیا در خاک عربستان

استقبال هواداران النصر از این مراسم به حدی بالا بود که سایت بلیت فروشی با اختلال مواجه شد و با وجود اینکه بعد از گذشت تنها دو ساعت پس از آغاز بلیت‌فروشی، تمام بلیت‌ها به فروش رسید اما این سایت نشان می‌دهد که در حال حاضر بیش از 100 هزار درخواست برای خرید بلیت وجود دارد.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار