گوناگون

اظهارات هافبک استقلال بعد از تمرین امروز این تیم

اظهارات هافبک استقلال بعد از تمرین امروز این تیم

پارسینه: مهدی مهدی پور هافبک استقلال می گوید که این باشگاه باید دو زمین چمن برای تمرین داشته باشد.

تمرین امروز استقلال در مجموعه ورزشی انقلاب برگزار شد. مهدی مهدی پور هافبک استقلال در پایان تمرین امروز و درخصوص میزان آسیب دیدگی خود و اینکه به بازی‌های بعد می‌رسد، گفت: ان‌شاءالله به بازی‌های بعد می‌رسم. خدا خیلی رحم کرد و به نظرم می‌توانست آسیب دیدگی بدتر از این شود.

به نقل از خبرآنلاین؛ او درباره تمرین امروز و دیدار با تراکتور گفت: خدا را شکر تمرین خوبی را سپری کردیم. امیدوارم نتیجه خوبی را کسب کنیم. بازی بسیار مهمی است و با توجه به شرایط جدول باید سعی کنیم سه امتیاز بازی را بگیریم. امیدوارم دست پر از تبریز برگردیم.

هافبک استقلال درباره اینکه چمن کمپ ناصر حجازی بهتر است یا مجموعه انقلاب، پاسخ داد: اصلا با همدیگر قابل مقایسه نیستند. چمن کمپ مرحوم حجازی ۱۰۰ درصد بهتر است و حتی امکانات آنجا از مجموعه انقلاب بهتر است. کمپ حجازی از هر لحاظی از زمین انقلاب بهتر است.

او در پاسخ به اینکه ظاهرا قصد دارند به چمن زمین تمرین کمپ استراحت بدهند، گفت:، ولی خب به نظرم تصمیم بدی نیست که بعضی روزها، تمرینات در انقلاب برگزار شود. زمین کمپ حجازی خیلی خوب است و باید مراقب باشیم خراب نشود. حداکثر تلاشمان را بکنیم تا زمین خوب بماند. چون به هر حال زمین تمرین خودمان است و خودمان از آن استفاده می‌کنیم. باید کمک کنیم تا شرایط چمن آنجا همیشه خوب باشد.

مهدی پور در مورد اینکه اگر کمپ حجازی تکمیل شود، دغدغه بازیکنان نیز کاهش پیدا می‌کند، گفت: بالاخره استقلال باید همیشه بیشتر از یک زمین تمرین داشته باشد. اگر قرار باشد همیشه در یک زمین تمرین کنیم، آن چمن بالاخره دیر یا زود خراب می‌شود. به نظرم کمپ حجازی شرایط خیلی خوبی دارد، ولی کنار آن باید یک زمین چمن دیگر باشد. همین اتفاقی که برای پرسپولیس رخ داده که ورزشگاه کاظمی و نفت تهرانسر را هم دارند. این را نمی‌گویم که چرا آن‌ها ۲ زمین دارند و ما نداریم، نه اینگونه نیست. درستش همین است و این اتفاقی است که بالاخره باید رخ دهد.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار