گوناگون

ارزش سومی تیم ملی کرواسی مانند قهرمانی است

ارزش سومی تیم ملی کرواسی مانند قهرمانی است

پارسینه: سرمربی تیم ملی کرواسی، ارزش سومی تیمش در جام جهانی را مانند قهرمانی توصیف کرد.

تیم ملی کرواسی که در مرحله نیمه نهایی حرف چندانی برای گفتن نداشت و با سه گل مغلوب آرژانتین شد، امشب و در دیدار رده بندی ۱-۲ از سد مراکش گذشت و عنوان سومی جام جهانی را به خود اختصاص داد. زلاتکو دالیچ، سرمربی باتجربه تیم ملی کرواسی، مدعی شد معدود تیم‌هایی می‌توانند در دو دوره متوالی در جام جهانی مدال بگیرند و این تیم به موفقیت بزرگی دست یافته است.

به نقل از خبرآنلاین؛ زلاتکو دالیچ گفت: "این یک برنز با درخششی مانند مدال طلا است. مسابقه سختی برابر تیم ملی مراکش داشتیم، اما در نهایت نمایش خوبی ارائه دادیم و توانستیم با کسب پیروزی، در رده سوم جام جهانی قرار بگیریم. این مدال متعلق به کل مردم کرواسی است، برای همه افرادی که ما را تشویق می‌کنند. میروسلاو بلاژویچ، این موفقیت برای توست. من می‌توانم پنج مدال کسب کنم، اما تو همیشه سرمربی همه سرمربیان باقی خواهی ماند.

می‌دانم معدود افرادی انتظار داشتند که تیم ملی کرواسی دوباره به بالاترین سطح فوتبال جهان برسد. باید از بازیکنان تیم ملی کرواسی تشکر کنم، آن‌ها امروز خیلی سخت تلاش کردند و همه قصد ما کسب نتیجه مورد نظر و پیروزی مقابل مراکش بود. ما مدال برنز را در مسابقه بزرگی مانند جام جهانی به دست آوردیم و به نظر من این دستاورد فوق‌العاده‌ای است.

امروز چهار بازیکن شاغل در لیگ کرواسی در ترکیب ثابت ما قرار گرفتند و بازی را شروع کردند. همه بازیکنان کرواسی هر چه را در توان داشتند، در این مسابقات ارائه دادند. برای من این مدال برنز مانند طلای واقعی است. کسب مدال در جام جهانی دستاوردی بزرگ است و به ندرت پیش می‌آید که تیمی دو بار متوالی بتواند به چنین هدفی دست پیدا کند. "

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار