گوناگون

استقلالی‌ها پولدار می‌شوند؟

استقلالی‌ها پولدار می‌شوند؟

پارسینه: بازیکنان استقلال در انتظار تحقق وعده مدیرعامل باشگاه برای پرداخت پول قبل از دربی هستند.

ورزش سه نوشت: حدود دو هفته قبل بود که بازیکنان استقلال زمانی که باید تمرینات را شروع می‌کردند، به خاطر مشکلات مالی و پرداخت نشدن مطالبات‌شان از انجام این کار خودداری کردند. بر این اساس تمرینات استقلال دو روز برگزار نشد تا علی فتح‌الله‌زاده به محل تمرین آبی پوشان برود.

در جلسه ای که مدیرعامل استقلال با بازیکنان و کادرفنی و اجرایی برگزار کرد، فتح‌الله‌زاده به آنها قول داد که تمام تلاش خود را برای تامین منابع مالی به کار بگیرد. وعده بزرگ مدیرعامل استقلال این بود که تا ۱۰ روز قبل از دربی پایتخت دریافتی همه بازیکنان را به ۴۰ درصد برساند.

استقلال روز ۲۹ آذر ماه مقابل پرسپولیس در دربی قرار می‌گیرد و حالا بازیکنان استقلال منتظر هستند طی روزهای آینده فتح‌الله‌زاده به وعده خود عمل کند و به اعضای تیم پول بدهد.

مدیرعامل استقلال طی روزهای گذشته بارها از مشکلات مالی باشگاه سخن گفته و حالا در شرایطی که مشکلات زیادی روی فتح‌الله‌زاده و همکارانش آوار شده باید دید آیا او می‌تواند به وعده خود جامه عمل بپوشاند یا خیر.

بدون شک عدم پرداخت پول تا زمان مقرر می‌تواند در آستانه دربی پایتخت استقلال را با یک چالش جدید روبه رو کند و باید دید فتح‌الله‌زاده چگونه این بحران را مدیریت می‌کند.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار