گوناگون

خلاصه بازی کامرون - برزیل/ حسرت صعود با شکست سلسائو + فیلم

خلاصه بازی کامرون - برزیل/ حسرت صعود با شکست سلسائو + فیلم

پارسینه: تیم ملی فوتبال برزیل با وجود شکست مقابل کامرون به عنوان صدرنشین به دور حذفی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر راه پیدا کرد.

به گزارش پارسینه به نقل از ورزش سه؛ تیم ملی برزیل امشب با بازیکنان ذخیره‌اش به مصاف کامرون رفت و با این وجود هم در زمین پر ستاره بود و بازی خوبی به نمایش گذاشت اما موقعیت‌‌های خلق شده آنها بدون دقت کافی در ضربات آخر یکی پس از دیگری به بیرون می‌رفت.

کامرون در این بازی به بی محابا حمله نمی‌کرد و چشم به ضد حملات داشت و برزیل نیز علی‌رغم داشتن مالکیت توپ در طول نود دقیقه نتوانست دروازه حریف افریقایی خود را بگشاید. اپاسی در این بازی بارها توپ‌ برزیلی‌ها را راهی کرنر کرد.

تیته در نیمه دوم سعی کرد با تعویض‌هایش تیمش را رو به جلوتر کند اما توپ‌های آخر برزیلی‌ها باز هم راهی به چارچوب پیدا نکرد تا کامرونی‌ها از حداقل فرصت خود نهایت استفاده را ببرند و در وقت‌های اضافه با باز کردن دروازه ادرسون پیروز بازی شدا و با لبخند و سربلند قطر را ترک کنند.

برزیل که صعودش را با شش امتیاز قطعی کرده بود علی‌رغم شکست در این مسابقه به لطف تفاضل گل بهترش نسبت به سوئیس صدرنشین ماند. کامرون نیز که نمایش خوب و تحسین برانگیزی در این جام داشت امشب کاری که از دستش برمی‌آمد را برای صعود انجام داد اما نتیجه بازی دیگر این گروه به سودش رقم نخورد تا شیرهای رام نشدنی با ۴ امتیاز و در رتبه سوم به کار خود پایان دهند.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار