گوناگون

قیمت بلیت در بازار سیاه ۱۷۰۰ دلار!

قیمت بلیت در بازار سیاه ۱۷۰۰ دلار!

پارسینه: تمام بلیت‌های دیدار تیم‌های ملی ایران و آمریکا به فروش رسیده است.

تمام بلیت‌های دیدار تیم‌های ملی ایران و آمریکا به فروش رسیده است و قیمت بلیت این بازی در بازار سیاه ۱۷۰۰ دلاربه فروش می رسد.

به نقل از ایسنا؛ تیم‌ملی فوتبال ایران امشب (سه‌شنبه) در چارچوب دور سوم مرحله گروهی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر در گروه B از ساعت ۲۲:۳۰ به مصاف تیم‌ملی آمریکا می‌رود. این دیدار در ورزشگاه ۴۴۴۰۰ نفری الثمامه برگزار می‌شود.

بلیت‌های این دیدار در حال حاضر در سایت فیفا به پایان رسیده و به همین دلیل در بازار سیاه، بلیت‌های بازی ایران و آمریکا به قیمت‌های مختلفی به فروش می‌رسد.

بلیت‌های مرحله گروهی جام جهانی ۲۰۲۲ برای هواداران بین‌المللی در سه کتگوری یک، ۲، ۳ و ۴ (برای ساکنان قطر) عرضه می‌شود. موقعیت این بلیت‌ها را در تصویر زیر ملاحظه می‌کنید:

قیمت بلیت

قیمت بلیت‌ های کتگوری‌های مخلتف مرحله گروهی به تعرفه فیفا به شرح زیر است: (قیمت‌ها به ریال قطر است)

کتگوری ۱: ۸۰۰ (حدودا ۲۲۰ دلار)

کتگوری ۲: ۶۰۰ (تقریبا ۱۶۵ دلار)

کتگوری ۳: ۲۵۰ (تقریبا ۶۹ دلار)

کتگوری ۴: ۴۰ (تقریبا ۱۱ دلار)

حالا در بازار سیاه این بلیت‌ها به قیمت‌های مختلفی به فروش می‌رسد. اکثر افراد دارای بلیت، این بلیت‌ها را به قیمت نزدیک به تعرفه اصلی‌شان به فروش می‌رسانند، اما در بین فروشندگان بازار سیاه، افرادی هستند که قیمت‌های گزافی برای بلیت‌های‌شان درخواست می‌کنند. در حال حاضر قیمت بلیت بازی ایران-آمریکا در بازار سیاه تا قیمت ۱۷۰۰ دلار هم به فروش گذاشته شده است.

گفته می‌شود برخی افراد که بلیت رایگان دارند اقدام به فروش بلیت خود به قیمت‌های بالا کرده‌اند.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار