گوناگون

بدشانسی ستاره برزیل تمامی ندارد!

بدشانسی ستاره برزیل تمامی ندارد!

پارسینه: نیمار بدشانس دو بازی آخر مرحله گروهی تیمش را به دلیل مصدومیت از دست داد، اما حالا با تب دست به گریبان است.

نیمار، ستاره برزیل تب کرد و نتوانست برای دیدن بازی برزیل و سوئیس در ورزشگاه حاضر شود.

به گزارش فرارو، نیمار در حال حاضر با رباط آسیب‌دیده مچ پا دست و پنجه نرم می‌کند و تا یک‌هشتم نهایی بازی نخواهد کرد. اما بخاطر تب کردنش مجبور شد برای پیروزی روز دوشنبه برابر سوئیس از ورزشگاه ۹۷۴ دور بماند. انگار که بیماری در کمپ برزیلی‌ها جا خوش کرده است.

ستاره برزیل بازی را از اتاق هتل خود تماشا کرد و در توییتی نوشت که کاسمیرو بهترین هافبک جهان است. کاسمیرو، ستاره منچستریونایتد، با گل دیرهنگام حساسی که زد برزیل را به مرحله یک‌هشتم نهایی فرستاد.

وینیسیوس جونیور، وینگر رئال مادرید گفت: «نیمار به خاطر تب در هتل ماند. همه ما امیدوار به بهبودی سریع او از بیماری و مصدومیت هستیم.»

وینیسیوس همچنین بعد از گلی که به ثمر رساند و به دلیل آفساید رد شد، با تقلید شادی پس از گل نیمار از او یاد کرد. نیمار هم بعد از بازی گفت: «حیف شد که گل مردود اعلام شد، اما برای یادآوری سپاسگذارم.»

ستاره پاری‌سن‌ژرمن در تلاش است تا برای بازی در دور حذفی که مقابل غنا، کره جنوبی یا اروگوئه خواهد بود، حاضر باشد.

ریوالدو، اسطوره برزیل، چندان نگران غیبت نیمار نیست، زیرا معتقد است برزیل چندین گزینه قوی در خط حمله دارد. او گفت: «این تیم چندین مهاجم دیگر دارد که بدون شک عملکرد خوبی خواهند داشت، اما بدیهی است که نیمار گزینه اول است. این گروه گروه قدرتمندی است و این اتفاقات در فوتبال به خصوص در رقابت‌های سطح بالایی مانند جام جهانی رخ می‌دهد. اما تیم مهاجمان بزرگی دارد و حسابی آماده است و تیته هیچ مشکلی نخواهد داشت. ما نیمار را ۱۰۰ درصد می‌خواهیم، اما اگر این اتفاق به زودی رخ ندهد، افراد دیگری را جایگزین او خواهیم کرد، یک تیم ۱۱ نفره بسیار قوی و یک نیمکت بسیار خوب داریم.»

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار