گوناگون

درخواست زیبای رسانه آلمانی از سردار آزمون

درخواست زیبای رسانه آلمانی از سردار آزمون

پارسینه: بزرگترین رسانه ورزشی آلمان، گزارشی از سردار آزمون تهیه کرده و امیدوار است بدشانسی های سردار در دو دیدار اول، به خوش یمنی تبدیل شود.

حضور سردار آزمون در جام جهانی به یک تار مو بند بود، اما حالا مهاجم لورکوزن آماده یکه تازی و خودنمایی در حساس‌ترین بازی تاریخ تیم ملی ایران خواهد بود.

ورزش سه نوشت: مصدومیت شدید سردار آزمون که از ناحیه ساق پا برایش رخ داد، حضور او در جام جهانی را به یک علامت سوال بزرگ تبدیل کرد. اما حالا پس از گذشت دو بازی و در آستانه بازی حساس و تاریخی برای سردار، به نظر می‌رسد که این تورنومنت، داستانی شیرین را برای خودش، تیم ملی و باشگاه بایرلورکوزن در پی داشته باشد.

مهاجم ترکمن تبار، پس از مصدومیت عضلانی در اوایل اکتبر، تمام دیدار‌های رسمی در بایرلورکوزن را از دست داد و بدون انجام هیچ گونه تمرین و مسابقه ای، همراه با تیم ملی کشورش راهی قطر شد.

سردار آزمون در باخت تحقیرآمیز ۶ بر ۲ ایران مقابل انگلیس به عنوان یار تعویضی به میدان رفت و در روز درخشان تیم ملی ایران مقابل ولز، به صورت فیکس از ابتدا کار را شروع کرد. نشانه‌ها حاکی از آن است که هر چقدر از رقابت‌های جام جهانی گذر میکنیم، عملکرد مهاجم ۲۷ ساله بهتر می‌شود.

از این رو باشگاه بایرلورکوزن که از عملکرد ستاره اش خوشحال و راضی است طی ارسال یک بیانیه گفت: " او تقریبا ۷۰ دقیقه مقابل ولز بازی کرد و امیدواریم در دیدار بعدی ۱۰ دقیقه بیشتر فرصت بازی کردن پیدا کند. مهمتر از همه این است که دوران مصدومیت او رو به اتمام است و روز به روز سرحال‌تر می‌شود.

اگر ایران پیشرفت می‌کرد دقایق بیشتری برای بازی کردن به دست می‌آورد.

همچنین سیمون رولفس مدیر ورزشی باشگاه لورکوزن در خصوص سردار صحبت کرد:"سردار در قطر خوب کار کرد و اکنون هم در فرم خوبی قرار دارد. او در بازی اول به تیر افقی دروازه انگلستان کوبید و ضربه اش در مقابل ولز به تیرک افقی دروازه برخورد کرد. حالا امیدوارم مقابل آمریکا شانس بیاورد.

آن‌ها در مقابل ایالات متحده کار سختی خواهند داشت، اما اگر مانند بازی با ولز پرشور بازی کنند، کلاس لازم برای پیروزی در این بازی را دارند. "

اگر ولز در بازی همزمان مقابل انگلیس پیروز نشود، یک تساوی برای ایران کافی خواهد بود تا برای اولین بار در تاریخ به دور حذفی جام جهانی صعود کنند.

یک اشتیاق مطلق در تک تک بازیکنان تیم ملی ایران پیدا می‌شود که در تیم‌های آمریکای جنوبی، آفریقا و آسیایی نیز به وضوح دیده می‌شود که نتیجه مثبت آن را با عملکرد خوب تیم‌های کمتر شناخته شده این قاره‌ها در قطر میبینیم.

اشتیاقی که در اروپایی‌ها کمتر دیده می‌شود و به سختی می‌توانند این ویژگی اخلاقی و ذوق زدگی را را وارد بازی خود کنند.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار